Nejmar te PSG, e zyrtarizon Mesi!

0

“Bomba” e verës në merkato tashmë plasi: Nejmar shkon te PSG dhe trondit botën e futbollit, sepse vendoset një rekord absurd, me 222 milionë euro që do të shkojnë në arkën e Barcelonës.

Një çmenduri, e zyrtarizuar tashmë nga mbreti i Barcelonës, Lionel Mesi.

Ylli argjentinas ka postuar një video lamtumire në Instagram: “Ishte kënaqësi të ndanim bashkë gjithë këto vite, miku im Nejmar. Të uroj shumë fat në këtë etapë të re të jetës tënde. Shihemi“.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image