Nejmar te PSG, e zyrtarizon Mesi!

0

“Bomba” e verës në merkato tashmë plasi: Nejmar shkon te PSG dhe trondit botën e futbollit, sepse vendoset një rekord absurd, me 222 milionë euro që do të shkojnë në arkën e Barcelonës.

Një çmenduri, e zyrtarizuar tashmë nga mbreti i Barcelonës, Lionel Mesi.

Ylli argjentinas ka postuar një video lamtumire në Instagram: “Ishte kënaqësi të ndanim bashkë gjithë këto vite, miku im Nejmar. Të uroj shumë fat në këtë etapë të re të jetës tënde. Shihemi“.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online