Zyrtare/ Fukui firmos me Kamzën

0

Masato Fukui është goditja e madhe e Kamzës. Japonezi ndodhet në këto momnete së bashku me presidentin Naim Qarri dhe gjithçka është mbyllur me sukses. 28-vjeçari do ta vijojë karrierën e tij së paku dhe për një sezon në Shqipëri. Pas eksperiencave me Tiranën, Skënderbeun, por dhe Kukësin në dy takime, tani mesfushori do të provojë një tjetër eksperencë të re. Kamza të bën goditjen e radhës, duke lëshuar një sinjal të fortë se projekti “SUPERIORE” është afatgjatë.

(FOTO: superliga_shqiptare79)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online