VIDEO | Tension në Durrës, policia vërshon në shkallët e stadiumit

Fundi i pjesës së parë ka sjellë tension në stadiumin “Niko Dovana” dhe protagonistë janë bërë tifozët bardheblu. Ofendimet e tyre karshi FSHF-së ishin të shumta, ndërkohë që në fund u kapën me një person brenda rrethimit.

E paqartë në fakt ajo që ndodhi, por u desh të ndërhynte policia që të qetësohet e gjithë situata. Një episod që nuk shkon në një ndeshje futbolli, por që fatmirësisht gjërat nuk u përshkallëzuan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online