Browsing Tag

Sherri

VIDEO | Sherri në “Selman Stërmasi”, ja dinamika e plotë

Në përfundim të ndeshjes Tirana – Laçi, situata u tensionua akoma dhe më shumë pas një sherri të ndodhur në ambientet e “Selman Stërmasi”. Në pamjet filmike të mëposhtme tregohet e gjithë dinamika e ngjarjes. Kamera e ndodhur në zonën…

Sherri, basti i Gjokës: E ardhmja i përket atij

Alen Sherri është vetëm 20 vjeç dhe prej vitesh konsiderohet një talent, por që te Vllaznia nuk kanë pasur kohë apo guxim që t’i japin besim për të luajtur nga minuta e parë. Tani duket se ka ardhur momenti i tij, sepse Gjoka e konsideron…

Talente të fshehur, rasti i çuditshëm Alen Sherri

Shkodra është fabrikë talentesh, tashmë kjo dihet nga të gjithë, pasi ndër vite ka prodhuar aq shumë futbollistë të talentuar, saqë është çudi e madhe se si ky klub vazhdon të vuajë prej një dekade, duke humbur më të mirët shpesh falas,…