VIDEO | Tension në Durrës, policia vërshon në shkallët e stadiumit

Fundi i pjesës së parë ka sjellë tension në stadiumin “Niko Dovana” dhe protagonistë janë bërë…

VIDEO | Aromë derbi, ‘Fanatics’ e ‘Guerrils’ pushtojnë kryeqytetin

Derbi mes Tiranës dhe Partizanit përjetohet shumë nga tifozeritë e të dyja skuadrave, që janë gjithmonë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online