Browsing Tag

Niko Dovana

Teuta tenton mrekullinë, Shkëmbi ndryshon skemë

Teuta pret në “Niko Dovana” estonezët e Ventspils. Në takimin e parë vizitorët mundën ekipin durrsak me rezultatin 3-0, çka e bën thuajse të pamundur kualifikimin për skuadrën bregdetare. Megjithatë, Teuta ka për detyrë të tentojë…

Teuta kërkon përmbysjen e madhe, publikohen çmimet e biletave

Në Durrës nuk janë dorëzuar ende pavarësisht humbjes 3 – 0 në takimin e parë ndaj Estonezëve të Ventspils. Me anë të njoftimin në rrjetet sociale klubi i Teutës ka  bërë të ditura çmimet e biletave për takimin e së enjten në “Niko Dovana”.…

VIDEO | Krizë totale te Teuta, Tirana i jep leksion në Durrës

Tirana ka marrë një fitore të vyer në transfertë përballë Teutës, skuadër që konfirmoi dhe njëherë tjetër momentin aspak të mirë që po kalon. Bardheblutë kryeqytas shënuan një herë në pjesën e parë me anë të Oduamadit, ndërsa në pjesën e…