Teuta tenton mrekullinë, Shkëmbi ndryshon skemë

Teuta pret në “Niko Dovana” estonezët e Ventspils. Në takimin e parë vizitorët mundën ekipin durrsak…

Teuta kërkon përmbysjen e madhe, publikohen çmimet e biletave

Në Durrës nuk janë dorëzuar ende pavarësisht humbjes 3 – 0 në takimin e parë ndaj…

VIDEO | Krizë totale te Teuta, Tirana i jep leksion në Durrës

Tirana ka marrë një fitore të vyer në transfertë përballë Teutës, skuadër që konfirmoi dhe njëherë…

VIDEO | Tension në Durrës, policia vërshon në shkallët e stadiumit

Fundi i pjesës së parë ka sjellë tension në stadiumin “Niko Dovana” dhe protagonistë janë bërë…

VIDEO | Bilanc lufte dhe autogol, Teuta ia di “pinin” Kastriotit

Teuta rikthehet te fitores pas katër ndeshjeve. Skuadra durrsake mposhti në “Niko Dovana”, Kastriotin me rezultatin…

Dënimi i çon në Durrës, Kastrioti pret Laçin në “Niko Dovana”

Kastrioti është dënuar me dy ndeshje në fushë asnjanëse dhe sfidën përballë Laçit, krutanët do e…

Teuta shfrytëzon kalendarin, mbjell fushën dhe “shtegton” një ndeshje

Flamurtari dhe Laçi patën probleme me fushat dhe për këtë u detyruan të ndërhyjnë në to.…

VIDEO | “Niko Dovana” si Big Brother, kamera sigurie në çdo cep

Ligji i ri për Sportin ka kthyer në detyrim vendosjen e kamerave të sigurisë në stadiumet…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online