VIDEO | Mrekullia Rashica, çfarë i bën Bajernit të Mynihut!

0

Milot Rashica protagonist absolut në Kupën e Gjermanisë. Sulmuesi nga Vushtrria ia ka dalë të asistojë dhe të shënojë në ndeshjen me Bajernin e Mynihuyt. Bavarezët kryesonin 2-0 me gola të Levandovskit dhe Mylerit, por futbollisti dardan ka bërë atë që se priste njeri.

Në të 74’ ai dha asistin për golin e Osako, ndërsa një minutë më pas shënoi vete dhe shifrat e ndeshjes shkuan në 2-2. Mrekulli. Festa nuk zgjati shumë, pasi një penallti e protestuar nga Verderi u kthye në gol nga Levandoski.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.