VIDEO | “Lufta” në Krujë, ja pamjet e plota dhe episodet

Përfundimi i ndeshjes Kastrioti – Tirana u shoqërua me skena tensioni. Fillimisht pati një konfrontim të lehtë deri në shtyrje midis forcave të sigurisë dhe trajnerit të Tiranës Ardian Mema, ndërsa më pas situata u përkeqësua.

Në pamjet video të “Dosja.al”, dallohet kaosi i krijuar në terrenin pranë dhomës së zhveshjes së Tiranës. Situata në pamje të parë është krejtësisht kaotike. Një pjesë e lojtarëve të Tiranës janë brenda dhomës së zhveshjes, ndërsa pjesa tjetër jashtë së bashku me stafin e trajnerëve dhe drejtuesit e klubit.

Episodet –

Sekonda 60-të –  Debat i ashpër me fjalë midis futbollistit Grent Halili dhe një personi të veshur me kapelë, që mban të veshur një bluzë me mbishkrimin “KS Kastrioti”. Personi në fjalë u kërkon me ton të lartë futbollistëve të futen në dhomat e zhveshjes.

Sekonda e 83-të – Këtu është pjesa më e tensionuar e videos. Fakti që të bën më shumë çudi është se në duket sikur ka konflikt midis policisë. Disa policë përmbajnë kolegët e tyre duke i larguar nga vendi ku janë grumbulluar lojtarët e Tiranës. Disa futbollistë të bardhebluve shfaqin irritim të madh, si kapiteni Karabeci, i cili shikohet teksa bën debat verbal me një person jashtë rrezes së kamerës”.

Sekonda e 95-të – “Një ndër policët debaton nga dritarja pas hekurave me lojtarët e Tiranës që janë brenda dhomës së zhveshjes”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online