Browsing Tag

Fushë Krujë

Vogli: Kastrioti vetëm paragjykohet, Grent Halili nuk u godit

Administratori i klubit të Kastriotit Gazmend Vogli ishte i ftuar në emisionin "Kampionët" në “Vizion Plus”, ku foli për ngjarjet e tensionit që ndodhi në përfundim të takimit Kastrioti – Tirana. “Flitet që stadiumi jonë nuk i përmbush…

VIDEO | “Lufta” në Krujë, ja pamjet e plota dhe episodet

Përfundimi i ndeshjes Kastrioti – Tirana u shoqërua me skena tensioni. Fillimisht pati një konfrontim të lehtë deri në shtyrje midis forcave të sigurisë dhe trajnerit të Tiranës Ardian Mema, ndërsa më pas situata u përkeqësua. Në pamjet…

Dy ekipe me valixhe në dorë, ku luhet Kastrioti-Skënderbeu?

Kastrioti e nisi me fitore në Gjirokastër rikthimin në Superligë dhe tashmë pret kampionët e Skënderbeut ditën e diel. Në pamundësi për ta luajtur ndeshjen në Krujë, sepse stadiumi nuk i plotëson parametrat e kërkuar, krutanët kanë…