Browsing Tag

ks kastrioti

Kastrioti ngre zërin: Superiorja na takon neve!

Futbolli shqiptar ndodhet në një udhëkryq interesant. Luftëtari dhe Flamurtari duhet të shlyejnë brenda afatit borxhet e shumta për të siguruar pjesëmarrjen në Kategorinë Superiore për sezonin e ardhshëm, ndërsa vendimi i “CAS” për…

VIDEO | Skënderbeu “zhyt” Kastriotin me “poker”

Skënderbeu ka regjistruar fitoren më të thellë të këtij edicioni në përballjen e sotme ndaj Kastriotit. Ekipi korçar mundi vizitorët me rezultatin e thellë 4 – 0. Mungesa e mbrojtësit afrikan, Edi Bojom, ndikoi shumë në lojën e…

Shehu: Devolli na ka ndryshuar, e arrijmë Luftëtarin

Mesfushori i Kastriotit, Julian Shehu, ishte i ftuar në emisionin “Zona Gol” në “rtsh”. Futbollisti 20-vjeçar u pyet në emision në lidhje me fitoren ndaj Kukësit, ndryshimin e skuadrës që prej ardhjes së devollit dhe garën për mbijetesë për…

Vogli: Kastrioti vetëm paragjykohet, Grent Halili nuk u godit

Administratori i klubit të Kastriotit Gazmend Vogli ishte i ftuar në emisionin "Kampionët" në “Vizion Plus”, ku foli për ngjarjet e tensionit që ndodhi në përfundim të takimit Kastrioti – Tirana. “Flitet që stadiumi jonë nuk i përmbush…

VIDEO | “Lufta” në Krujë, ja pamjet e plota dhe episodet

Përfundimi i ndeshjes Kastrioti – Tirana u shoqërua me skena tensioni. Fillimisht pati një konfrontim të lehtë deri në shtyrje midis forcave të sigurisë dhe trajnerit të Tiranës Ardian Mema, ndërsa më pas situata u përkeqësua. Në pamjet…