VIDEO | I pikëlluar dhe pa fjalë, ja si largohet Mesi nga “Anfield”

0

Champions-i po kthehet në një makth për Barcelonën. Për të dytin vit radhazi skuadra katalanase është eliminuar në një mënyrë mizore duke shpërdoruar avantazhin te tri golave, këtë kishin dhe një gjysmë goli më shumë krahasuar me vitin e kaluar.

Champions-i i pestë mbetet ende në sirtar për Leo Mesin, i cili duket qartazi i rrënuar teksa po dilte nga ambientet e stadiumit “Anfield” .

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.