VIDEO | Evra feston Shën Valentinin me panda, Osmani me… gomar

0

Tefik Osmani dhe francezi Patris Evra janë shumë të ngjashëm… Në fakt, nuk kanë asnjë lidhje me njëri-tjetrin, por ajo që bëjnë në rrjetet sociale shkakton shpeshherë të qeshura. Francezi Evra ka me miliona ndjekës dhe shprehja e tij “I Love This Game” është bërë hit, duke u përmendur në të gjithë botën.

Ndërsa Osmani, është një nga futbollistët shqiptarë më aktivë në rrjetet sociale. Mbrojtësi i Teutës ka qenë sërish protagonist sot, në ditën e Shën Valentinit, pasi është munduar të “kopjojë” francezin Patris Evra.

Ky i fundit publikoi një video në “Twitter”-in e tij zyrtar, ku shihet se po feston ditën e Shën Valentinin me një arush panda. Një njeri me kostumin e pandas, por kjo pak rëndësi ka.

Ndërsa Osmani, është treguar më origjinal. Mbrojtësi ka publikuar një foto në “InstaStory”, një burrë i moshuar me lule në dorë, mbi… gomar. Dhe njëherë tjetër, Osmani tregoi se është një nga futbollistët më gazmorë në Superiore.

Postimi i Tefik Osmanit
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.