Browsing Tag

Evra

“Mirupafshim”, Evra merr vendimin drastik

Futbollisti i njohur francez i ka dhënë fund karrierës si futbollist profesionist në moshën 38-vjeçare. Në një postim në llogarinë e tij në “twitter”, Evra ka shpërndarë një video përmbledhëse të momenteve më të mira të karrierës së tij të…

VIDEO | Ramadani ironi për aleancat, Aleksi imiton Evran

Futbollisti i Luftëtarit, Albano Aleksi, ka ndarë së fundmi një video të shkurtër në “Instagram” me ndjekësit e tij. Mesfushori fierak ndodhet në autobusin e skuadrës gjirokastrite dhe pranë ka kolegun e repartit, Behar Ramadanin.…

VIDEO | Evra nuk është normal, i ka ikur duarsh Instagrami

Patris Evra është një futbollist që njihet jo vetëm për cilësitë e tij, por dhe për momentet e tij kur humbet kontrollin, si dhe për shakatë e çuditshme që bën. Lojtari i Uest Hem ka publikuar sot një video në profilin e tij në Instagram,…