VIDEO | E treta e vërteta, “zgjohet” Higuain

0

Gonzalo Higuain duket se është ambientuar te Çelsi. Pas një ndeshjeje zhgënjyese përballë Bornemuthit, “Pipita” ka gjetur rrjetën kundër Hadërsfilldit. Bomberit argjentinas iu deshën vetëm 16’ minuta lojë që të gjente rrjetën, duke i dhënë avantazhin Bluve të Londrës.

Higuain ishte dëshira e madhe e Sarrit në merkaton e janarit dhe ardhja e tij është pritur me shumë bujë nga tifozët blu. Pritet që “El Pipita” të jetë lideri i Çelsit dhe ky gol mund të jetë fillimi i një numri të madh rrjetash nga ish-sulmuesi i Milanit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online