Si një gabim i bëri ëndrrën realitet djaloshit të vogël që takoi Mesin

Quhet MekKenzi O’Nill, është 11-vjeç dhe është një djalosh i thjeshtë, në një familje normale dhe…

Juve, Napoli apo Atletiko? Në Itali “analizojnë” Ikardin

Në Itali duken të bindur për largimin e Mauro Ikardit. “Tuttosport” ka analizuar katër skuadrat kryesore…

Lionel Mesi në histori, është ai goleadori i La Ligas

Ylli i Barcelonës, Lionel Mesi, shënoi të dy golat në takimin e sotëm kundër Eibarit, që…

Largimi i Ikardit i sigurt, Interi gjen pasuesin në Premier Ligë

Mauro Ikardi dhe Interi duken shumë pranë divorcit. Pas disa sezonesh si pjesë e zikaltërve, sulmuesi…

E vërshëllyen gjatë gjithë takimit, Di Maria: Nuk u befasova!

Sulmuesi i PSG-së, Angel Di Maria dhuroi spektakël në rikthimin e tij në “Old Trafford”, duke…

VIDEO | E treta e vërteta, “zgjohet” Higuain

Gonzalo Higuain duket se është ambientuar te Çelsi. Pas një ndeshjeje zhgënjyese përballë Bornemuthit, “Pipita” ka…

Shpërthen “El Toro” Martinez: Interi nuk duhet të luajë kështu!

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez erdhi me shumë bujë në merkaton e janarit te kuqezinjtë dhe…

Poçetino për mungesën e blerjeve: Kemi Kejnin në skuadër!

Trajneri i Totenhamit, Maursio Poçetino vazhdon të insistojë se skuadra e tij nuk ka nevojë për…

Realizoi 400 gola në La Liga, Mesi: Jam ende i uritur!

Ylli i Barcelonës, Lionel Mesi prej më shumë se dy dekadash po mahnit botën e futbollit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online