Para dhe njohje, Pike ngjit klubin e tij një kategori më lart

Zherard Pike bleu disa muaj më parë klubin e tij të parë. “FC Andorra” një klub…

Espanjoli i përgjigjet Pikesë: Vlerat tona nuk maten me euro

Zherard Pike nuk e kurseu ironinë dhe talljet për Realin e Madridit dhe Espanjolin gjatë një…

Pike president? Mbrojtësi pranë blerjes së klubit!

Përpara disa ditësh, Zherard Pike u shpreh se dëshiron të blejë një klub futbolli. Mbrojtësi i…

Pike i papërmbajtshëm, sherr me Vidal dhe Suarez: Mos më çaj…

Barcelona pësoi një humbje të papritur kundër Betisit në “Camp Nou”, me rezultatin 3-4. Katalanasit kishin…

VIDEO | Pike hutohet duke lexuar, shikoni çfarë i ndodh!

Barcelona rikthehet të luajë në “San Siro” kundër Interit pas tetë vitesh. Hera e fundit që…

VIDEO | Stadiumi në kor kundër Serxho Ramos, në mbrojtje i del… Pike!

Ndeshja e djeshme mes Barcelonës dhe Realit të Madridit nuk pati histori në fushën e blertë.…

Pike: Manita kundër Realit? Tashmë është traditë!

Barcelona shkatërroi Realin e Madridit me rezultatin 5-1, duke konfirmuar formën fantastike të ekipit dhe krizën…

Pike merr avionin për Kinë, tërbohen te Barcelona!

Trajneri Ernesto Valverde vendosi t’iu japë katër ditë pushim lojtarëve të Barcelonës, duke përfituar nga ndërprerja…

Zbulimi i Evra: Ja si u hakmora ndaj Pike për djegien e këpucëve!

Shakatë janë shumë të përhapura midis futbollistëve të ndryshëm dhe diçka e tillë i ka ndodhur…

I bllokuan patentën, Pike shkon në stërvitje me biçikletë

Para një jave, Zherard Pike u ndalua në rrugët e Barcelonës nga policia, që po bëntë…

Udhëtonte pa pikë në patentë, Pike rrezikon shumë!

Zherard Pike është në telashe, sepse është kapur duke udhëtuar pa pikë në patentën e tij.…

Pike: La Liga si një termometër. Pogba? Do gëzoheshim nëse vjen…

Mbasi kritikoi fushën e Vajadolidit, që ishte në një gjendje të mjerueshme dhe rrezikoi dëmtimin e…

Nga gjendja e fushës te Federata, Pike plot kritika: Fat i madh që nuk u dëmtua kush

Barcelona mori një fitore të vështirë në transfertën me Vajadolidin. Dembele shënoi golin e fitores, ndërsa…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online