Vitet nuk kanë rëndësi, legjenda turke rikthehet në shtëpi

Emre Belozoglu është një legjendë e gjallë e futbollit turk. Mesfushori i njohur mbush 39 vjeç…

Gunarson kundër turqve: E njëjta gjë na ndodhi neve në vitin 2015!

Polemikat përpara ndeshjes Island-Turqi duket se nuk kanë të mbaruar. Përfaqësuesja turke mbërriti një natë më…

“Islanda të kërkojë falje për trajtimin primitiv”, shpërthen Turqia!

Në Turqi janë ndjerë keq nga tallja që slandezët i kanë bërë mesfushorit Emre Belozoglu. Një…

VIDEO | Islanda tërbon Turqinë, furçë në vend të mikrofonit!

Mbrëmjen e nesërme Kombëtarja e Islandës do të presë në Rejkjavik Turqinë, në një përballje direkte…

Zemërimi i Deshamp: Çfarë shuplake nga Turqia, nuk zbritëm fare në fushë

Franca pësoi një humbje të papritur në Turqi. 2-0 fituan vendasit me dy gola të shënuar…

VIDEO | Digjet Stambolli, Gallatasaraj shpallet kampion në finalen e titullit!

Sfida nisi e vrullshme nga të dyja ekipet, me Bashakshehirin që vuri heshtjen në stadium në…

Kapiteni Emre: Jemi përgatitur për Shqipërinë, në kombëtare vij dhe 50 vjeç!

Në kuadër të ndeshjes së kombëtares sonë ndaj Turqisë, të cilat do të përballen mbrëmjen e…

Lajmë të mira për Shqipërinë, Turqia humbet një titullar

Kombëtarja jonë do të presë mbrëmjen e nesërme Turqinë në “Loro Boriçi”. Kur na ndajnë më…

Trajneri i Tuqisë i vendosur: Ndeshje për t’u fituar, jemi të motivuar!

Kombëtarja jonë do të presë mbrëmjen e nesërme Turqinë në “Loro Boriçi” për të nisur kualifikueset…

Turqia për rekord në Shkodër, 20 vite diferencë midis lojtarëve

Kombëtarja jonë do të presë Turqinë mbrëmjen e së premtes në “Loro Boriçi”, për ndeshjen e…

FOTO | Askush si Muriqi, statistikat e nxjerrin në krye

Fundjava që lamë pas ishte mjaft pozitive për Vedat Muriqin në Turqi. Futbollisti i kombëtares së…

Stambolli është i “shqiponjave”, Beshiktashi triumfon në derbi

Derbi i madh i Stambollit midis Beshiktashit dhe Gallatasarait është mbyllur në favor të “shqiponjave” të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online