Lajmë të mira për Shqipërinë, Turqia humbet një titullar

Kombëtarja jonë do të presë mbrëmjen e nesërme Turqinë në “Loro Boriçi”. Kur na ndajnë më pak se 24 orë nga takimit, në kampin turk kanë mbërritur lajmë jo të mira. Mesfushori i Istanbul Bashakshehir, Irfan Kahveçi ka lënë grumbullimin si pasojë e një dëmtimi.

23-vjeçari është një pikë kyçe për formacionin e Gynesh dhe do të jetë një mungesë e rëndësishme. Gjithashtu, mbrojtësi Hasan Ali Kaldirim është në gjendje gripi dhe është në dyshim për sfidën e nesërme. Dy lajme jo të mira për turqit, por mjaft pozitive për kombëtaren tonë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online