VIDEO | Islanda tërbon Turqinë, furçë në vend të mikrofonit!

0

Mbrëmjen e nesërme Kombëtarja e Islandës do të presë në Rejkjavik Turqinë, në një përballje direkte për sa i përket kualifikimit në Euro 2020. Turqit kanë mbërritur në keyeqytetin islandez një natë më parë.

Pikërisht në momentin e mbërritjes së Turqisë në Rejkjavik, gazetarët e pranishëm kanë nxituar të marrin prononcimet e para të lojtarëve dhe ai që ka folur ka qenë Emre Belozoglu.

Gjithsesi, në momentin që Emre fliste ka ndodhur një episod shumë komik, me një person që ka shkuar pranë Emres dhe i ka afruar një furçë në vend të mikrofonit. Ajo që e bën edhe më komike është fakti që kapiteni i turqve nuk e ka vënë re diçka të tillë.

 

View this post on Instagram

 

WTF? ?? ? ? @fatihdogan38 @futbolarena

A post shared by 433 (@433) on

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.