Empoli nxiton për Veselin, Torino “piketon” një shqiptar

Frederik Veseli është pjesë e Empolit që prej verës së vitit 2016, ndërkohë që skuadra italiane…

Sëmundja e papritur, Torino “mbetet” pa trajner

Momente ankthi te Torino, kjo për shkak se dje pas stërvitjes trajneri Valter Maxarri ka përfunduar…

VIDEO | Torino shpartallon Sampdorian, Sasuolo sheh Europën

Torino shpartalloi Sampdorian në transfertë më rezultatin 1-4, duke regjistruar rezultatin e gjashtë pozitiv rresht në…

Reagon Kairo: Kërkojmë trajtim të njëjtë, ja propozimi im për VAR-in

Teknologjia e VAR-it po ecën mirë përgjithësisht, por akoma ka të pakënaqur. Torino është një nga…

Berisha deçiziv në fitoren e Lacios, Atalanta shkërmoq Kievon

Janë mbyllur tre sfidat e drekës në Serie A. Dita nisi me barazimin spektakolar mes Frozinones…

Federata nis hetimin, Juventusi rrezikon mbylljen e tribunës

Një episod mjaft i shëmtuar ka ndodhur në sfidën midis Juventusit dhe Napolit. Vëzhguesit e federatës…

SERIA A | Piatek fenomenal, Fiore likuidon Atalantën

Seria A ka zhvilluar dhe 3 takime të tjera ditën e sotme në orën e zakonshme…

Maxarri nuk përmbahet: Doja të zëvendësoja 8 lojtarë, të gjithë do më japin llogari!

Të humbasësh përballë Napolit në shtëpi nuk është fundi i botës, por trajneri i Torinos, Valter…

VIDEO | Napoli kalon me “tris” Torinon, Insinje vendimtar

Napoli nuk ndalet në kampionat dhe arrin të mposhtë ekipin e Torinos në transfertë. Djemtë e…

Ljajiç ndan mendjen dhe kalon ne Turqi, dalin detajet e marrëveshjes

Torino vazhdon merkaton në dalje dhe mbas largimit të Mbaje Niang, ekipi do të humbasë një…

Torino i plotëson dëshirën, Niang rikthehet në Francë

Torino dhe Rene kanë arritur akordin mes tyre për kalimin e Mbaje Niang në kampionatin francez.…

Video | Maxarri çon në ferr Interin, Fiorentina luan tenis me Kievon

“Në Itali nëse loja shkon 2-0 gjithçka ka mbaruar”, këto ishin fjalët që Mauricio Sarri tha…

Spaleti: Ndaj Sasuolos çuam dëm mundin e një sezoni, Naingolan…

Luçiano Spaletit i duhet patjetër që të sigurojë tri pikët në ndeshjen ndaj Torinos. San Siro…

Ljajiç drejt largimit, oferta nga Turqia dhe Bundesliga

Adem Ljajiç është pranë largimit nga Torino. Ai është takuar me menaxherin Fadil Ramadani dhe kanë…

Pasioni s’njeh kufij, interistët kapin shifrën rekord ndaj Torinos

Interi i Luçiano Spaletit nuk debutoi siç pritej në Serie A. Por, kampionati sapo ka filluar…

Fjalët e para të Zazës: Torino më realizoi ëndrrën

Simone Zaza u rikthye në Itali dhe tashmë do të mbrojë ngjyrat e Torinos. 27 vjeçari…

Zaza rikthehet në Torino, tanimë është zyrtare

Simone Zaza rikthehet në Itali. Sulmuesi 27-vjeçar do të luajë sezonin e ardhshëm me Torinon dhe…

Napoli kërkon sulmues në Torino

Napoli edhe këtë edicion ka pretendime madhore, por do e ketë akoma dhe më të vështirë…

Leksione taktike për Torinon dhe rol i ri, De Biazi: Gati për Superkupën e Europës

Xhani De Biazi, ish-trajneri i kombëtares kuqezi, ka folur për “TorinoGranata.it”, duke komentuar ekipin e Torinos.…

Torino bën presion: Milani nuk ka shans për Belotin

Urbano Kairo është një president kokëfortë, sepse e di mirë që ka në dorë një thesar,…

Torino prezanton skuadrën pa Belotin

Andrea Beloti është një ndër sulmuesit më të kërkuar në Europë dhe Torino pret me qetësi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online