“Hajde te hoteli”, mbrojtësi surprizon tifozin e thekur të Napolit

Fauzi Gulam ka kryer një gjest shumë të bukur gjatë ditës së sotme. Mbrojtësi po zhvillon…

VIDEO | Tifozi special elektrizon turmën, Tiago Silva shijon performancën

Reperi Dave publikoi në vitin 2016 një këngë kushtuar Tiago Silvës, mbrojtësit dhe kapitenit të PSG-së.…

VIDEO | Gjesti i vitit në Uruguai, portieri dërgon në ekstazë tifozin e veçantë

Jemi mësuar me tifozë që futen në fushën e blertë për të takuar idhullin e tyre.…

Mahnitet nga tifozët e Bokës, arbitri bën gjestin e bukur

Boka Zhuniors nuk hasi probleme për të mposhtur bolivianët e Vilstermanit me rezultatin 4-0. Mitiku “La…

VIDEO: Nuk do ta besoni, ja çfarë ka bërë tifozi i River Plejt

River Plejt fitoi finalen e madhe të “Copa Libertadores” kundër Boka Zhuniors, sfidë që u luajt…

“Sa vite keni pa fituar titullin?!”, sulmuesi replikon me tifozin “armik”

Sportingu i Lisbonës fitoi në shtëpi përballë Benfikës me rezultatin 1-0 në ndeshjen e kthimit të…

VIDEO | Ronaldo kundër tifozit: Nuk ke fanellë të Juventusit?!

Kristiano Ronaldo u transferua në verë të Juventusi, duke u larguar pas 9 sezonesh nga Reali…

E padëgjuar, klubi anglez ia merr mbrapsht biletën një tifozi

Futbolli anglez ka tifozë të panumërt dhe jo vetëm në Premier Ligë, por dhe në ligat…

Tifozi i Liverpulit bën gafën e vitit, përfundon në Gjermani

Edhe në vitin 2019, ku teknologjia është shumë e zhvilluar, gafa të paimagjinueshme mund të ndodhin.…

Festoi 104-vjetorin, njihuni me tifozin më të vjetër të Liverpulit

Skuadra e Liverpulit është një nga ekipet më të mëdha në botë dhe tifozët e të…

VIDEO | Një “superhero” në stërvitjen e Leister, çfarë po mendonte Vardi?

Kampionati anglez i futbollit nuk njeh pushime dhe skuadrat vazhdojnë të kryejnë me intensitet stërvitjet e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online