VIDEO: Nuk do ta besoni, ja çfarë ka bërë tifozi i River Plejt

River Plejt fitoi finalen e madhe të “Copa Libertadores” kundër Boka Zhuniors, sfidë që u luajt në “Santiago Bernabeu” në Madrid. Një takim spektakolar, ku nuk munguan golat, tensioni dhe festa e çmendur e tifozerive.

Të dyja skuadrat elitare argjentinasë kanë një numër të konsiderueshëm tifozësh, madje kanë dhe tifozë të çmendur. Një tifoz i River Plejt, ka bërë një tatuazh në këmbën e tij, ku është një “Quick Response Code” (Barkodi), me anë të të cilit, dhe me ndihmën e telefonit, shikon direkt golat e takimit mes River Plejt dhe Boka Zhuniors. I pabesueshëm…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online