VIDEO | Një “superhero” në stërvitjen e Leister, çfarë po mendonte Vardi?

0

Kampionati anglez i futbollit nuk njeh pushime dhe skuadrat vazhdojnë të kryejnë me intensitet stërvitjet e tyre të përditshme. E kur shumë seanca stërvitore kalojnë pa u vënë re dhe pa u kushtuar shumë rëndësi, stërvitja e sotme e Leister Sitit po bën xhiron e botës.

Një video e publikuar në sajtet angleze tregon një futbollist të “Dhelprave”, më saktë një Superhero, që ka qenë i pranishëm sot në ambientet stërvitore i maskuar si personazhi i famshëm “Spider-Man”. Ishte sulmuesi i njohur anglez, Xhejmi Vardi, i cili tentoi të frikësojë trajnerin Klaud Pyjel. Strategu francez nuk u impresionua aspak nga Vardi…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.