Shtubina i papërmbajtshëm, zbulon të ardhmen

Ndriçim Shtubina njoftoi mbylljen e bashkëpunimit me skuadrën e Laçit disa ditë më parë dhe sot,…

Largime nga Laçi, “goleadori” i skuadrës e mbyll me kurbinasit

Ndriçim Shtubina nuk do të jetë lojtar i Laçit për sezonin e ri. Pas dy edicioneve…

Shtubina paralajmëron Tiranën: Ndeshje vendimtare, njëra palë do digjet

Laçin e pret një ndeshje e vështirë këtë diel ku presin Tiranën. Faktori fushë mbështet kurbinasit…

Shtubina: Njerëz te Vllaznia më prishën transferimin jashtë! Ja pse vuan Partizani

Futbollisti i Laçit, Ndriçim Shtubina, ishte i ftuar në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”, ku diskutoi…

Shtubina: Laçin e kanë bërë gogol! Na motivoi sherri me Tiranën

Ndriçim Shtubina ka qenë një ndër lojtarët më të mirë të Laçit gjatë këtij sezoni. Futbollisti…

I kudondodhur edhe vendimtar, xholi-goleador i Laçit  e ka “fiksim” Luftëtarin

Laçi u rikthe te fitorja në Gjirokastër duke triumfuar falë golit të Ndriçim Shtubinës. 31-vjeçari realizoi…

Autori i golit të 100-të, Shtubina: Shënova me fat,  duhet të rrimë me këmbë në tokë

Ndriçim Shtubina shënoi jo vetëm golin e fitores në takimin kundër Luftëtarit, por dhe golin e…

Shtubina: Laçi pret shumë prej meje, por nuk e ndjej presionin

Mesfushori shkodran Ndriçim Shtubina është një ndër përforcimet e Laçit në merkaton e janarit dhe bëhet…

Shtubina donte Vllazninë, tani sulmon Gjokën

Ndriçim Shtubina iku me polemika nga Vllaznia verën e shkuar, ndërsa pas dështimit të aventurës te…

Shtubina e mbyll vitin me ekip të ri, firmos për Laçin

Ndriçim Shtubina e mbylli para pak ditësh aventurën e shkurtër të Kukësi, duke u larguar me…

Shtubina bëhet afrimi i parë i epokës Milinkoviç: U lodha së luftuari për mbijetesë

Ndriçim Shtubina është zyrtarisht i Kukësit dhe bëhet afrimi i parë i epokës Milinkoviç. Mesfushori shkodran…

Shtubina-Kukësi, detajet e fundit

Ndriçim Shtubina është shumë pranë firmës me Kukësin. Mesfushori shkodran është te zyrat e Kukësit, së…

Zbulohen dy arsyet që ndajnë Shtubinën nga Vllaznia

Shumë zhurmë, shumë deklarata, por asnjëherë nuk u kuptua qartë pse Shtubina po ikën nga Vllaznia.…

Shtubina e mbyll me Vllazninë: Probleme të vogla, por nuk mund të prisja pa fund

Kapiteni shkodran nuk bie dakord me drejtuesit dhe del i lirë në treg. Gjithçka vjen nga…

Shtubina në treg, në horizont edhe Kukësi

Ndriçim Shtubina i dha një sinjal të fortë sot Vllaznisë, duke postuar një mesazh të qartë…

Shtubina bën një hap pas: Nëse më duan, të më kontaktojnë

Lajmi i ditës nga Shkodra është divorci i Ndriçim Shtubinës me Vllazninë, sepse kapiteni i Vllaznisë…

ZYRTARE/ Shtubina ndahet me Vllazninë: Shpresoj të më zëvendësojnë me Mesin!

Ndriçim Shtubina largohet nga Vllaznia! Lajmi i bujshëm është bërë zyrtar nga vetë futbollisti i njohur,…

“Shtubina të sillet si profesionist!”

Administratori i Vllaznisë ka reaguar, pas deklaratës së mesfushorit për probleme me klubin. Kuqeblutë duan të…

Nuk paraqitet në stërvitje, Shtubina misterioz: Nuk është çështje page

Ndriçim Shtubina nuk është paraqitur në dy ditët e fundit në stërvitje dhe problemi mendohet se…

“Revoltë” te Vllaznia, Shtubina nuk duron më

Burime jo zyrtare bëjnë të ditur se kapiteni, por edhe ekipi, kërkojnë rrogën e muajit maj.…

Shtubina thumbon Vllazninë: U kënaqëm me pushime!

Kapiteni i Vllaznisë e thotë shumë qartë: Po presim të fillojmë stërvitjen brenda kësaj jave, sepse…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online