Shtubina bën një hap pas: Nëse më duan, të më kontaktojnë

0

Lajmi i ditës nga Shkodra është divorci i Ndriçim Shtubinës me Vllazninë, sepse kapiteni i Vllaznisë ka postuar një mesazh në Facebook ku i jep lamtumirën klubit shkodran, duke shkruar me hidhërim: “Shpresoj tëmë zëvendësojnë me Mesin”.

Megjithatë pas interesimit të mediave, Shtubina ka folur sot në Shkodër, duke komentuar situatën e krijuar.

“Ka pasur disa gjëra të vogla në lidhje me kontratën. Jemi ulur për të diskutuar, por nuk është se ka marrë ndonjë zgjidhje. Unë e kam shprehur se telefonin e kam të hapur. Në qoftë se u pëlqen puna ime, mundet të ulemi dhe të rregullohemi. Janë disa gjëra të vogla, që s’mundem t’i bëj publike. Janë mes meje dhe drejtuesve, nuk janë gjëra shumë të mëdha, por nuk e di pse ngurrojnë”. Rinovimi? Pres më gjithë qejf, pse jo. Kam 20 vite që merrem me këtë punë, prej moshës 19-vjeçare dhe se kam shumë të lehtë të largohem, por mund të vazhdojmë, mund të mos të vazhdojmë”.

Për sa i përket postimit në Facebook, Shtubina ka sqaruar: “Nuk besoj se do të gjejnë një më të mirë, ajo është ideja, jo se kam ndonjë ironi të madhe me ndokënd. Kjo është ideja ime dhe pa dashur të jem modest për veten, duke parë punën time, duke vlerësuar djersën time, kërkoj atë që më takon”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online