Shtubina i papërmbajtshëm, zbulon të ardhmen

0

Ndriçim Shtubina njoftoi mbylljen e bashkëpunimit me skuadrën e Laçit disa ditë më parë dhe sot, ka gjetur skuadër të re. 32-vjeçari ka nënshkruar me Vllazninë, duke u rikthyer pas dy sezonesh në Shkodër.

Shtubina u aktivizua për dy sezone me skuadrën e Laçit në Superiore, duke qenë një ndër lojtarët më të rëndësishëm. Te kurbinasit, Shtubina luajti 52 ndeshje në Superiore dhe shënoi 12 gola.

Ndërsa me Vllazninë, 32-vjeçari ka luajtur në total 8 sezone, së bashku me një aventurë 1-vjeçare te Flamurtari në mes. Një lojtar me shumë eksperiencë që ka përforcuar ekipin e Vllaznisë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.