Shqipëria e Nevil Dedes, sa shumë Superiore!

Përfaqësuesja U19 e Shqipërisë ka nisur përgatitjet për turneun IMT (International Memorial Tournament) që zhvillohet në…

Shqipëria U19 fiton miqësoren, Muçi dhe Broja përmbysin Kosovën

Shqipëria U19 ka fituar me rezultatin 3 – 1 ndaj Kosovës në miqësoren e zhvilluar ditën…

Dede: Nuk shohim më vetëm jashtë Shqipërisë, ju tregoj strategjinë e duhur!

Kombëtarja U-19 do të ketë dy teste miqësore javën e ardhshme, teksa do të luajnë ndaj…

Talentet e së ardhmes, Raqi dhe Hajdaraj tregojnë emocionet e kombëtares

Ertan Hajdaraj dhe Albert Raqi janë dy nga futbollistët e ftuar nga trajneri i kombëtares U16…

Maqedonia e Veriut mposht kombëtaren U19, sfida njeh vetëm gola shqiptarësh

Kombëtarja e 19-vjeçarëve zhvilloi sot miqësoren e dytë me Maqedoninë e Veriut. Sfida e luajtur në…

Nora: Të rinj, Superiorja do personalitet! Kombëtaret e moshave, “karburant” për ta

Kristal Abazaj spikati në Gjirokastër me fanellën e Luftëtarit, por u shit pasi e panë të…

Shqipëria U19 në fushë, konfirmohet miqësorja e djemve të Dedes

Kombëtarja U19 do të zhvillojë një ndeshje miqësore në këtë muaj. Ka qenë FSHF, ajo që…

Tuci titullar, Mehmetllari dygolësh dhe… mërzi

Arbër Mehmetllari vazhdon të shënojë për të rinjtë e Lokomotivës së Zagrebit. Sulmuesi i transferuar në…

“Anglezët” kuqezinj: Rrugëtimi dhe idhujt, njihuni me talentet Broja e Bani

Nevil Dede, trajneri i Shqipërisë U19, i ka hedhur sytë edhe nga Anglia për të gjetur…

“Prioritet lojtarët që luajnë në Shqipëri”, Dede e Beqiri hapin “kartat”

Nevil Dede dhe Elvin Beqiri kanë dalë sot para mediave dhe kanë folur për grumbullimet e…

Dede e Beqiri zbulojnë të përzgjedhurit, sa shumë nga kampionati ynë!

Nevil Dede dhe Elvin Beqiri kanë dalë sot para mediave dhe kanë shpallur listat për grumbullimet…

Shqipëria U19 në zbor, kuqezinjtë e Beqirit përballen me Spanjën

Nevil Dede dhe Elvin Beqiri bëhen gati të veshin tutat dhe të zbresin në fushë, pasi…

910 futbollistë të vëzhguar, mbyllen seleksionimet për kombëtaret

Kanë përfunduar seleksionimet për kombëtaret e moshave. Sot ishte dita e fundit, teksa në Kamzë janë…

U19 | Rusia e Greqia në grup, përballje zjarri për Kosovën e Shqipërinë

Shqipëria U19 ka mësuar kundërshtarët dhe do të ketë një derbi me Greqinë. Kuqezinjtë janë në…

Shqipëria U19, Bogdani fton 10 lojtarë nga kampionati vendas

Shqipëria U19 do të zhvillojë dy miqësore kundër Rumanisë më 18 dhe 20 nëntor. Kundërshtari vjen…

Bogdani i fiksuar pas “italianëve”, fton mbrojtësin e Kievos

Shqipëria U19 do të luajë dy ndeshje miqësore kundër Rumanisë në datat 18 dhe 20 nëntor,…

Tetori i zi i Shqipërisë në futboll, tani sytë janë nga 17-vjeçarët

Shtatë ndeshje të luajtura, asnjë fitore. Ky është bilanci i Shqipërisë së futbollit, në të gjitha…

Norvegjia feston në Durrës, Shqipëria s’e pengon dot

Shqipëria U19, e drejtuar nga Erjon Bogdani, është mundur edhe nga Norvegjia, që i është gëzuar…

Bogdani: Gabuam, më vjen keq për djemtë!

Shqipëria U19 u mund me rezultatin 3-0 nga Sllovakia dhe normalisht që ka shumë keqardhje për…

Sllovakia “kockë e fortë, bie sërish Shqipëria e Bogdanit

Shqipëria U19 u paraqit mirë në ndeshjen e parë me Ukrainën dhe u mposht vetëm me…

Java kuqezi, shtatë ndeshje në gjashtë ditë

Kategoria Superiore do të ndalet këtë javë, kjo për shkak se është periudha e grumbullimeve të…

Optimizëm te Shqipëria U19, flasin Isufi e Ismajlgeci

Shqipëria po bëhet gati për ndeshjet kualifikuese të Europianit të 19-vjeçarëve dhe sot në konferencë kanë…

Humbja e thellë, Bogdani: Morëm një leksion!

Shqipëria U19 zhvilloi dy ndeshje miqësore me Islandën U19. Takimin e parë kuqezinjtë e fituan 1-0,…

Bogdani: Miqësore e vlefshme me Islandën, ky është grupi

Shqipëria U19 mundi me rezultatin minimal 1-0 Islandën, ndërkohë që trajneri Erjon Bogdani tregon se ky…

Java e Ernest Muçit, nderon Shqipërinë U19

Erjon Bogdani ka pasur mundësinë të shohë Shqipërinë U19 në fushë sot. Kuqezinjtë u përballën me…

Shqipëria e Bogdanit, sa shumë lojtarë nga kampionati shqiptar!

Shqipëria U19 zhvillon dy ndeshje miqësore kundër Islandës më 8 dhe 10 shtator. Trajneri Erjon Bogdani…

Kombëtarja i tërheq gjakovarët, Karrica në gjurmët e Canës&Co.

Një vit më parë u provua te Dinamo e Zagrebit dhe ishte ndër lojtarët që spikati…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online