Shehi: Punën tonë e bëmë, shpresojmë të hiqet dënimi absurd

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, foli për RTSH Sport sot, ku tregoi objektivat që ka klubi…

Shehi: Jemi në një situatë kaotike, kam lojtarë që nuk mund të vrapojnë

Seanca e sotme e Skënderbeut, ishte e veçantë, pasi trajneri Orges Shehi vendosi që të bëjë…

Shehi: Eksperienca dhe kualiteti bëjnë diferencën

Skënderbeu e mbyll zyrtarisht këtë sezon pa trofe. Trajneri i skuadrës korçare, Orges Shehi, foli për…

Premio dhe vetëbesim, Skënderbeu dhe Shehi gati për Kukësin

Skënderbeu luan të nesërmen në Korçë një 90-minutësh përcaktues për fatin e sezonit. Skuadra e trajnerit…

Shehi: Nuk jemi me tapi te Skënderbeu, pësuam një gol naiv

Orges Shehi, trajneri i Skënderbeut, foli për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, ku u shpreh: “Që…

Shehi: Sot u shfaq Skënderbeu dominues, tani të japim 200%

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, vlerësoi lojën e skuadrës së tij në takimin e sotëm kundër…

Shehi: Të jemi të duruar me këtë skuadër, ja pse u zëvendësua Sambu

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, ka folur për mediat e pranishme në stadium pas ndeshjes gjysmëfinale…

Shehi: Bëjmë gabime të pafalshme, kualifikimi 50-50

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, foli pas ndeshjes së Kupës kundër Kukësit për Supersport, ku analizoi…

Shehi: Duhet t’i vëmë gishtin kokës, mundemi nga episodet

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi ishte shumë kritik kundrejt skuadrës së tij pas humbjes kundër Partizanit,…

Dëmtimi i mbylli sezonin, mbrojtësi i Kastriotit kalon me sukses operacionin

Kastriotit do i duhet të bëjë pa qendërmbrojtësin Dajan Shehi për pjesën e mbetur të sezonit.…

Shehi: Humbje për të ardhur keq, kemi shumë probleme në sulm

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi u shpreh i zhgënjyer me atë që dhanë të tijtë në…

Dajan Shehi: Kundër Teutës një sfidë e veçantë dhe shumë e fortë

Mbrojtësi i Kastriotit, Dajan Shehi do të luajë kundër Teutës si një “ish”, pasi ka qenë…

Shehi: Kam biseduar personalisht me Oto Xhon dhe më ka kuptuar

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi ka folur për “RTSH Sport”, ku ka analizuar situatën e tij…

FOTO | Lajm i mirë për Skënderbeun, një i huaj më pak për Shehin

Skuadra e Skënderbeut është një nga ekipet me më me shumë lojtarë të huaj në përbërje.…

Shehi: Dikur thoshin se luanim kundër Partizanit, bëjmë gjithçka për Europën

Skënderbeu prishi planet e Kukësit, duke mundur verilindorët në Korçë. Trajneri i kampionëve në fuqi, Orges…

Shehi: Mendova të jap dorëheqjen, ajo që ndodhi në Kamzë na çon vite prapa!

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi ka folur për “Supersport” sot, ku ka përmendur shumë gjëra. Dhunën…

Shehi: Më pëlqeu grinta e ekipit. Penalltia? S’ka si të jetë

Skënderbeu i Orges Shehit arriti të dilte me një pikë nga përballja në “Niko Dovana” kundër…

Shehi: Shpresoj që Oto Xhon të na e shpërblejë, kundër Tiranës për rikthim

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi ka folur para ndeshjes kundër Tiranës për mediat, ku ka prekur…

Shehi: Ndeshja kundër Laçit është si një finale për Kastriotin

Mbrojtësi i Kastriotit, Dajan Shehi ka folur para sfidës kundër Laçit, që do të luhet ditën…

Tirana pa ndryshime, Daja zgjedh “ushtarët” për të ndalur Skënderbeun

Pasi u mbyllën dy takimet e orës 14:00, java e 22-të e Superiores vazhdon edhe me…

Abazi: Ky sezon i shkëlqyer për mua, Kupa fitohet thjeshtë

Mbrojtësi Leonit Abazi po kalon sezonin e tij më të mirë me fanellën e Skënderbeut. 25-vjeçari…

Shehi: Hapi i parë për të dalë nga kriza, Pervan lojtar me cilësi

Trajneri  i Skënderbeut, Orges Shehi, foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” pas përfundimit të…

“Dola veç për respekt”, Shehi i habit të gjithë

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi foli pas ndeshjes me Kastriotin. Për “Supersport”, në emisionin “Gol pas…

Shehi: Ne nuk luajmë për të prishur punë, dëmtimet na penalizuan

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi ka folur pas humbjes kundër Partizanit për “Supersport”, ku pranoi se…

Merkato, dëmtimet dhe sfida me Partizanin, Shehi: Tani jemi të plotësuar!

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi ka folur në konferencën e zakonshme për shtyp para ndeshjes kundër…

Shehi: Ndjenjë e mirë pas fitores, s’heqim dorë nga objektivat madhorë

Trajneri i Skënderbeut Orges Shehi, foli para medieve në përfundim të takimit të parë të Kupës…

Shehi i kënaqur, zbulon afrimin e dytë te kampionët

Skënderbeu dhe Teuta u ndanë në barazim pa gola sot në Durrës dhe tanimë mendojnë për…

Shehi e bën të qartë: Nuk jemi Skënderbeu i dikurshëm

Skënderbeu ka filluar stërvitjen prej disa ditësh në “Tropikal Resort” në Durrës. Ecuria e dobët e…

Merkato dhe “fundi i mallkimit”, Shehi motivon ekipin

Skënderbeu ka filluar stërvitjen prej tre ditësh në “Tropikal Resort”. Kampionët në fuqi i duhet të…

Shehi: Ndeshja me Kukësin? Ka një rëndësi të veçantë!

Skënderbeu do të provojë të ketë të njëjtin sukses si në fazën e parë ndaj Kukësit,…

Shehi: Humbje e pafat, më vjen keq që tifozët na kanë braktisur

Skënderbeu pësoi humbjen e parë në Korçë për këtë sezon. Trajneri u shfaq mjaft i mërzitur…

Shehi: Ja çfarë i thashë skuadrës në pushim, donim të ndalej Partizani

Skënderbeu reagoi pas asaj humbje ndaj Laçit. Trajneri Orges Shehi komentoi suksesin ndaj vlonjatëve, teksa në…

Shehi: Harrojeni Laçin, në këto lloj ndeshjesh s’kemi pasur probleme!

Skënderbeu ka një ndeshje delikate nesër ndaj Flamurtarit. Kampionët në fuqi u mundën nga Laçi në…

VIDEO | Festë te kampionët, Shehi e Muzaka ja marrin valles  

Skënderbeu është skuadra kampione në fuq, por njëkohësisht po kryeson dhe klasifikimin në edicionin aktual. Ndonëse…

Shehi: Ndonjëherë duhet të vuash, nuk është keq nëse ruan energjitë

Orges Shehi i gëzohet pikëve të radhës. Tekniku durrsak i Skënderbeut foli për “Supersport”, në “Gol…

Shehi: Kukësi rival i denjë, ndeshja me Partizanin nuk vendos asgjë

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi ka folur në një lidhje direkte në emisionin “Sport News Plus”…

Shehi: Jemi të qetë për financat, CAS? Çështje e klubit

Skënderbeu edhe këtë edicion po bën mirë dhe ndodhet vetëm 2 pikë larg vendit të parë,…

Shehi: Fituam në momentin e duhur, nuk janë vetëm Kukësi dhe Partizani

Paraqitja e dobët e fundjavës së kaluar me Teutën i takon së kaluarës dhe kura më…

Shehi: Skuadra kishte shumë presion, s’duhet të ndodhë më

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, foli për emisioni “Gol pas Goli” në “Supersport” në përfundim të…

Shehi: Përkrah lojtarët e rinj, Laçi ekip kompakt

Trajneri Orges Shehi ka folur në konferencën e zakonshme për shtyp në prag të ndeshjes me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online