Transferim i çuditshëm, mbrojtësi i Shpresave firmos në kategorinë e katërt spanjolle

Klubi andaluzian zyrtarizon transferimin

Memushaj mbetet i Peskarës, mesfushori zbulon objektivat e sezonit të ri

Ledian Memushaj dhe Peskara do vazhdojnë bashkëpunimin edhe për një sezon. Kontrata e vlonjatit mbaron në…

Memushaj: E dinim se do të vuanim, jemi gati për këto lloj betejash

Ledian Memushaj zhvilloi një paraqitje shumë të mirë kundër Veronës në transfertë. Ai u vlerësua me…

“Shpirti dhe zemra e një Peskare të egërsuar”, Memushaj mes më të mirëve

Verona priti Peskarën mbrëmjen e kaluar në ndeshjen e parë gjysmëfinale të fazës play-off. Synimi i…

Barazim i artë për Memushajn, Rijeka trondit Rrahmanin e Dinamon

Takimi i parë i “Play-Off”-it të Serie B midis Veronës dhe Peskarës ka përfunduar në një…

“Kontrata” më e rëndësishme e jetës, moment i veçantë për Memushajn

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj, ka nënshkruar dokumentit më të rëndësishëm të jetës së tij,…

VIDEO: Gjenial, Memushaj rigjen golin me një “silurë”

Ledian Memushaj duket se po kthehet në shpresën e madhe të Pescara-s për të kapur Serinë…

Memushaj motivon ekipin: Ja si rikthehemi në Serie A

Peskara do të ndeshet sot me Peruxhën në një ndeshje, ku në rast fitoreje skuadra e…

“Ringjallet” Avdijaj, klubi italian merr në provë sulmuesin

Donis Avdijaj është prej më shumë se një muaji një lojtar i lirë. Sulmuesi i përfaqësueses…

Vlerësimet e gardianëve kuqezi: Berisha dhe Kastrati super, Strakosha kalues

Atalanta arriti një fitore të madhe kundër Lacios, pavarësisht se ekipi i Inzagit nuk e meritonte…

Kastrati dhe Memushaj nuk ia dalin në Verona, Peskara gjithnjë e më larg kreut

Peskara është mundur me rezultatin 3 – 1 në transfertën kundër Veronës. Portieri Elhan Kastrati dhe…

Kastrati ul euforinë: Nuk mendojmë për Serie A, tifozët më kanë befasuar… për keq!

Elhan Kastrati ka fituar vendin e titullarit te Peskara, që renditet në vendin e tretë në…

Vjen shansi i dytë për Kastratin, Memushaj lë pas dëmtimin

Elhan Kastratit iu desh të priste tre muaj për të veshur sërish fanellën e Peskarës. Ish-portieri…

VIDEO | Memushaj dhe Kastrati “ndërrojnë vendet”, Peskara nuk ia del

Peskara kthehet në shtëpi me 0 pikë nga transferta e Peruxhës. “Delfinët” u mundën me rezultatin…

Peskara fiton dhe kryeson, Memushaj dhuron asist

Peskara ka arritur një fitore të rëndësishme përballë Beneventos me rezultatin 2-1. Golat e Mankusos dhe…

Nga Memushaj tek… Nojer, Kastrati: Jam gati për Peskarën

Elhan Kastrati është rikthyer tek Peskara. Dy vite huazim tek Piaçenca dhe Teuta dhe tashmë, Kastrati…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online