Kastrati dhe Memushaj nuk ia dalin në Verona, Peskara gjithnjë e më larg kreut

Peskara është mundur me rezultatin 3 – 1 në transfertën kundër Veronës. Portieri Elhan Kastrati dhe mesfushori Ledian Memushaj luajtën për 90 minuta në këtë takim. “Gardiani” i ardhur nga Teuta po përfiton nga dëmtimi i portierit Fiorelo dhe është aktivizuar në të tre ndeshjet e fundit të delfinëve.

Ecuria e Peskarës gjatë muajve të fundit ka pësuar një rënie të dukshme. Skuadra delfinëve mbajti kreun e kampionatit për më shumë se një muaj, por tani e sheh veten në vendin e katërt të renditjes, megjithatë diferenca me kreun është vetëm katër pikë dhe Memushaj&Co. mund të bëjnë kthesën.

https://www.youtube.com/watch?v=p9omDwsq8Fo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online