“Shehi aset i Skënderbeut”, në Korçë thyejnë heshtjen

Orgesh Shehi e ka ndarë mendjen dhe nuk do të jetë në krye të Skënderbeut. Durrsaku,…

Kampion, lider dhe një vit trajner, Shehi: Të kthehesha pas, do bëja zgjedhje tjetër

Nga fusha në stol. Vera e kaluar ishte shumë intensive për durrsakun e Skënderbeut. Orges Shehi…

Skënderbeu pa trajner, Orges Shehi jep dorëheqjen

Orges Shehi pranoi propozimin e Skënderbeut në verë për të drejtuar ekipin korçar, ndërkohë që sot…

Shehi: Pëllumbi e ardhmja e Skënderbeut, sot bëmë diçka ndryshe

Orges Shehi, trajneri i Skënderbeut, nuk ka se si të mos jetë i kënaqur pas fitores…

Skënderbe “gjysmagjel”, Shehi: Ky, treni i fundit për ne!

Skënderbeu përballet me Kukësin nesër dhe për trajnerin Orges Shehi situata nuk është e mirë, pasi…

Shehi: Eksperienca dhe kualiteti bëjnë diferencën

Skënderbeu e mbyll zyrtarisht këtë sezon pa trofe. Trajneri i skuadrës korçare, Orges Shehi, foli për…

Premio dhe vetëbesim, Skënderbeu dhe Shehi gati për Kukësin

Skënderbeu luan të nesërmen në Korçë një 90-minutësh përcaktues për fatin e sezonit. Skuadra e trajnerit…

Shehi: Orar i papërshtatshëm, Krasniqi të… luftojë

Blerim Krasniqi dhe Oto Xhon ishin surpriza e Orges Shehit në ndeshjen me Flamurtarin. Skënderbeun nuk…

Shehi: Sot u shfaq Skënderbeu dominues, tani të japim 200%

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, vlerësoi lojën e skuadrës së tij në takimin e sotëm kundër…

Flamurtari dhe problemet e pagave, Orges Shehi flet “pa doreza”

Skënderbeu i ka dhënë dorën e fundit përgatitjeve për ndeshjen me Flamurtarin. Të mërkurën korçarët luajtën…

Shehi: Selmani më i miri në fushë, kjo gjë tregon shumë për ne

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, foli pas humbjes kundër Laçit, ku tha se skuadra e tij…

Skënderbeu me 2 mungesa, Shehi: Gjyqi në KAS, si të operosh një familjar!

Skënderbeu kërkon pikët maksimale në Laç. Trajneri Orges Shehi thekson se skuadra e tij me këtë…

Vendimi i KAS, çfarë optimizmi nga Orges Shehi!

10 vite pezullim nga kompeticionet evropiane dhe 1 milionë euro gjobë. Ky është dënimi i dhënë…

Të rinjtë, Bregu dhe titulli që i mbetet peng: Rrëfehet Orges Shehi

Skënderbeu i tij u mund, por Orges Shehi mendon se Partizani nuk i dominoi dhe gjithçka…

Partizani, objektivat dhe KAS-i: rrëfehet Orges Shehi

“Është një ndeshje që ka gjithçka brenda, kënaqësinë, emocionin dhe gjithçka që prodhon një përballje mes…

Dita “kërcënon” Luftëtarin, Shehi: Ja pse nuk shënohet në Superiore

Orges Shehi e di shumë mirë që për të fituar një ndeshje duhet djersirë shumë. Trajneri…

Shehi: I pavend kartoni i Abazit, ku ka më mirë se të mundësh Kukësin!

Fitorja  e fundit me Kukësin ka risjellë buzëqeshjet në kampin korçar. Trajneri Orges Shehi e ka…

Shehi: Dikur thoshin se luanim kundër Partizanit, bëjmë gjithçka për Europën

Skënderbeu prishi planet e Kukësit, duke mundur verilindorët në Korçë. Trajneri i kampionëve në fuqi, Orges…

Shehi: Me Kukësin një betejë, uroj të jetë gati edhe Bregu

Të shtunën në mbrëmje, në Korçë do të luhet sfida e parë e javës së 25-të…

Shehi: Më pëlqeu grinta e ekipit. Penalltia? S’ka si të jetë

Skënderbeu i Orges Shehit arriti të dilte me një pikë nga përballja në “Niko Dovana” kundër…

Shehi ka një dilemë të madhe, Dejvi Bregu jep sinjalin e parë

Skënderbeu ka një ndeshje të vështirë të premten. Korçarët, pas humbjes së pësuar me Flamurtarin do…

Shehi: Çfarë t’i them Oto Xhonit dhe mbrojtjes?! KAS-i nuk ka ndikim në ekip

U mendua se fitorja kundër Laçit i dha fund krizës së Skënderbeut, por ekipi korçar u…

Shehi: Derbi me Flamurtarin, ka diçka që më shqetëson

Skënderbeu është gati dhe do vazhdimësinë pas fitores së arritur në shtëpi me Laçin. Këtë herë…

Shehi: Hapi i parë për të dalë nga kriza, Pervan lojtar me cilësi

Trajneri  i Skënderbeut, Orges Shehi, foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” pas përfundimit të…

Shehi kërkon kthesën: Deçizive për ne, kundër Laçit dua “dhunë”!

Skënderbeu do të presë Laçin nesër në Korçë, në një nga ndeshjet më të forta të…

Rezultatet negative dhe largimi i Alitit, “zbërthehet” Orges Shehi

Orges Shehi, trajneri i Skënderbeut, ka dalë sot para mediave dhe ka folur për ndeshjen e…

Shehi: Ne nuk luajmë për të prishur punë, dëmtimet na penalizuan

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi ka folur pas humbjes kundër Partizanit për “Supersport”, ku pranoi se…

Shehi: Ndjenjë e mirë pas fitores, s’heqim dorë nga objektivat madhorë

Trajneri i Skënderbeut Orges Shehi, foli para medieve në përfundim të takimit të parë të Kupës…

Shehi: Me Partizanin si derbi, jemi pranë një lojtari

Skënderbeu do të nisë ndeshjet zyrtare për këtë vit të ri në sfidën ndaj Besëlidhjes në…

Shehi vlerëson Besëlidhjen: “Kockë e fortë” në Kupë

Nesër në mesditë do të nisin ndeshjet e para të turit të dytë të Kupës së…

Shehi i kënaqur, zbulon afrimin e dytë te kampionët

Skënderbeu dhe Teuta u ndanë në barazim pa gola sot në Durrës dhe tanimë mendojnë për…

Shehi prek çështjen Aliti: Ky është futbolli profesionist, por si trajner…

Fidan Aliti mbetet ende një çështje te Skënderbeu. Kontrata e futbollistit mbaron në fund të sezonit,…

“Takaj nuk flet në ajër”, Shehi do titullin dhe… përforcime

Orges Shehi ka përsëritur vetveten dhe kërkon përforcime. Trajneri i Skënderbeut, në një lidhje direkte me…

Alarmohen te Skënderbeu, Shehi: Na duhen shumë lojtarë, kam frikë se…

Skënderbeu zhvilloi miqësoren e radhës ditën e sotme dhe djemtë e drejtuar nga Orges Shehi triumfuam…

Shqetësojnë Bregu e Demte, Mema e Shehi “zbulojnë” merkaton

Skënderbeu dhe Tirana u përballën dje në një ndeshje miqësore që u mbyll me fitoren e…

Shehi e bën të qartë: Nuk jemi Skënderbeu i dikurshëm

Skënderbeu ka filluar stërvitjen prej disa ditësh në “Tropikal Resort” në Durrës. Ecuria e dobët e…

Shehi paralajmëron rivalët, Dita mesazh për drejtuesit

Skënderbeu e mbylli vitin jo në mënyrën e duhur, çka ka bërë që edhe vendi i…

Merkato dhe “fundi i mallkimit”, Shehi motivon ekipin

Skënderbeu ka filluar stërvitjen prej tre ditësh në “Tropikal Resort”. Kampionët në fuqi i duhet të…

Shehi i jep kurajo Skënderbeut: Iku muaji i mallkuar, rikthehemi protagonistë

Në dy fazat e para të Kategorisë Superiore, Skënderbeu është skuadra që tregoi luhatje të mëdha,…

Shehi: Kaluam një muaj të mallkuar, u mundëm nga një gjysmë rasti

Skënderbeu nuk ia doli as në Kamzë. Ekipi korçar e mbylli në mënyrën më të keqe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online