Alarmohen te Skënderbeu, Shehi: Na duhen shumë lojtarë, kam frikë se…

0

Skënderbeu zhvilloi miqësoren e radhës ditën e sotme dhe djemtë e drejtuar nga Orges Shehi triumfuam me rezultatin 4-1. Pas ndeshjes, tekniku durrsak ka komentuar paraqitjen e bërë nga futbollistët e tij.

“Na shërben kjo miqësore në aspektin fizik dhe taktik. Ekipi u shpreh mirë sot. Veç disa minutave në pjesën e parë, ekipi bëri mirë në vazhdim”, tha për mediat shkurtimisht Shehi, i cili më pas “qan” dëmtimet.

“Na shtohen dëmtimet, Demte na mungon për disa kohë. Na është dëmtuar Bregu dhe tanimë Lulaj. Kërkonim 2 lojtarë, tani na duhen më shumë. Kam frikë se nuk do t’i gjejmë, pasi kjo periudhe nuk të jep shumë opsione”, shton durrsaku.

Më tej ai thekson se kanë nevojë për lojtarë në mesfushë, ndërkohë që duhet zëvendësuar edhe Bregu: “Kemi nevojë për mesfushë. Dëmtimi i Bregut na bën që të marrim edhe një tjetër. Epiqendra është mesfusha. Tani përmenden shumë emra, por nuk e quaj të kryer kur t’i shoh lojtarët të jenë nën urdhrat e mia”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online