Browsing Tag

Malkom

Zeniti në hall të madh, mendon shitjen e yllit brazilian!

Malkom Oliveira është transferuar vetëm para pak ditësh nga Barcelona në Rusi te Zeniti për 40 milionë euro. Megjithatë, ai nuk është pritur aspak mirë nga tifozët. Një nga tifogrupet kryesorë të ekipit po protestojnë ashpër për afrimin e…

Malkom nxirret në shitje, e zëvendëson ylli i Junajtid

Merkato e verës do të sjellë shumë ndryshme te skuadra e Barcelonës. Drejtuesit e kampionëve të Spanjës po mendojnë që të shesin brazilian Malkom, të cilin e blenë në fillim të sezonit për 40 milionë euro. Futbollisti 22-vjeçar ka…

40 milionë euro për 128 minuta, Malkom drejt largimit

Më 24 korrik të vitit të kaluar, Barcelona pagoi 40 milionë euro për të blerë kartonin e futbollistit brazilian Malkom nga klubi  i Bordosë. Që nga ai moment kanë kaluar tetë muaj dhe me siguri të dyja palët janë të zhgënjyera. Malkom ka…

Barcelona nuk heq dorë nga Uillian, gati oferta e radhës

Braziliani Uillian vazhdon të jetë një objektiv i Barcelonës dhe sidomos i Ernesto Valverdes. Trajneri i katalanasve është i “fiksuar” pas 30-vjeçarit të Çelsit dhe e kërkon medoemos në ekipin e tij. “Blutë e Londrës” refuzuan katër…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online