“Mesi do Lautaron te Barça?!”, vjen përgjigja epike e menaxherit

Lautaro Martinez shkëlqeu me Argjentinën në Copa America dhe rreth tij ka pasur shumë zëra për…

Mesi shpërthen pas ndeshjes: E turpshme, arbitri na nxori nga loja!

Lionel Mesi nuk e fshehu zhgënjimin për eliminimin nga Copa America, por kapiteni i Argjentinës më…

Pretendon se Mesi ka ndërhyrë në formacion, ylli i Barçës kërkon largimin

Nelson Semedo dhe Serxhi Roberto gjatë gjithë sezonit kanë diksutuar formacionin në krahun e djathtë të…

Mesi i bind të gjithë, lëvdata nga “armiku” portugez

Askush nuk arrin t’i rezistojë madhështisë së lojës së Leo Mesit. Argjentinasi, në ndeshjen ndaj Liverpulit,…

“Ronaldo do të frymëzohet nga 600 golat e Mesit”

Lionel Mesi, me dygolëshin e shënuar në fitoren 3-0 ndaj Liverpulit, arriti të barazojë Ronaldon përsa…

VIDEO | Mesin nuk e duan në Argjentinë? Fjalën e marrin… fëmijët!

Lionel Mesi, aktualisht pengun më të madh të karrierës ka që nuk ka fituar asgjë me…

Armiqësia me Guardiolën, Eto: Isha mbi Mesin, Interi bëri blerjen më të madhe në histori!

Sulmuesi i famshëm kamerunas, Samuel Eto, i cili tashmë aktivizohet në Katar, me Katar SC, ka…

Mesi i përjetshëm në Barcelonë, gati zgjatja e kontratës

Dashurisa mes Mesit dhe Barçës nuk ka të mbaruar. Kontrata aktuale e “pleshtit” përfundon në vitin…

Shpërthen Maskerano: I kanë thënë gjithçka këto vite, ju tregoj kush është Lionel Mesi!

Havier Maskerano është lojtari më me shumë ndeshje në kombëtaren e Argjentinës. 34-vjeçari ka përjetuar një…

Valverde: Ishte një ndeshje e çmendur, sigurisht që varemi nga Mesi!

Ernesto Valverde ka folur pas ndeshjes që ekipi i tij barazoi në transfertën ndaj Vilarealit. Ishte…

Boateng “snobon” Mesin, ganezi tregon lojtarin më të mirë që ka luajtur

Kevin Princ Boateng i shtangu të gjithë janarin e këtij viti, teksa kaloi nga Sasuolo te…

Kapelo: Ronaldo i jashtëzakonshëm, por Mesi ka lindur… gjeni!

Rivaliteti mes Kristiano Ronaldos dhe Lionel Mesit është padyshim një ndër gjërat më të bukura që…

“Argjentina nuk bën lojën e Mesit”, habit mbrojtësi i Albiçelestëve

Lionel Mesi konsiderohet si lojtari më i mirë i të gjitha kohërave, por fakti që nuk…

Ish-madrileni “tradhton” Ronaldon: Mesi, më i miri!

Ish-trajneri i Realit dhe Spanjës zgjedh mes Ronaldos e Mesit.

VIDEO | Djali i Mesit, “Zorro” dhe gol… telefonit!

Lionel Mesi është baba i tre fëmijëve, Tiagos, Mateos si dhe Çiros. Djali i dytë i…

Legjenda braziliane: Ju tregoj pse Maradona është mbi… Mesin

Artur Antunes Koimbra, i njohur nga të gjithë si Ziko, legjenda braziliane, aktulalisht futbollin e ka…

Mesi: Përballja me Lionin? Të gjithë e pamë se çfarë i ndodhi Sitit

Lionel Mesi festoi sot fitimin e “Këpucës së Artë” për të pestën herë, më shumë se…

Mesi “mbret” i statistikave, Ronaldo ia kalon në vetëm një aspekt

Lionel Mesi dhuroi spektakël në përballjen e djeshme ndaj Levantes, ku shënoi tri gola e shërbeu…

Superclasico “pajton” Mesin e Ronaldon

Superclasico midis Riverit dhe Bokës, e vlefshme për finalen e kthimit të “Copa Libertadores” do të…

La Liga shpall lojtarin e muajit shtator, vendim që çudit disi!

Barcelona momentalisht nuk po kalon një moment të mirë në kampionat, teksa e sheh veten pa…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online