Ançeloti: S’mbajmë asnjë me forcë, kam vetëm një keqardhje

Napoli do të zbresë nesër në drekë në fushën e blertë. Ekipi i Ançelotit do të…

Ançeloti: E dimë si do luajë Arsenali, kundër tyre fitohet me… guxim

Napoli do luajë nesër në Londër përballë Arsenalit. Sfidë e fortë dhe tepër e vështirë për…

Receta e Emeri: Napoli i fortë, duhet të ruhemi nga këta lojtarë

Arsenali do të presë Napolin nesër në darkë në një nga ndeshjet më të forta të…

Dëshira dhe analiza e De Laurentis: Ançeloti si Fergusoni, e dua gjithë jetën te Napoli!

Përveçse një trajner fitues, me eksperiencë dhe ndër më të mirët në botë, Karlo Ançeloti zotëron…

Hysaj: Po përmirësohem me Ançelotin, do jepja gjithçka për një gol

Elseid Hysaj ka qenë përkrah Karlo Ançelotit në daljen për shtyp para takimit të nesërm ndaj…

“Besniku” Insinje: Kapiten? Krenari! Hamshik i paharrueshëm

Lorenzo Insinje ka dhënë një intervistë për “SkySport” ku ka folur për të ardhmen, Juventusin dhe…

VIDEO / Ançeloti zbulon prapaskenat e shkarkimit: Gjithçka nisi nga Bejl

Karlo Ançeloti u rikthye të flasë për përvojën e tij 2-vjeçare te Real Madrid. Në një…

Ançeloti: Jam i kënaqur me Hysajn, bukur të luash për Krishtlindje. Merkato? Zero!

Napoli pret Spalin në shtëpi nesër dhe fitorja është detyrim për djemtë e Ançelotit. Diferenca me…

Ëndrra e madhe, Napoli, CR7, dhe ekipi që bënte tifozllëk: zbërthehet Ançeloti

Karlo Ançeloti ka një ëndërr : fitimi i titullit kampion me Napolin. Natyrisht, një mision ky…

Ançeloti: Liverpulin e kemi mundur njëherë, pse mos të ndodhë sërish

Napoli luan “finalen” e parë të sezonit në “Anfield” përballë vendasve të Liverpul. Një humbje, me…

Sinqeriteti i kapitenit, Hamshik: Isha pranë kalimit në Gjermani! Ançeloti? E adhuroj!

Marek Hamshik është kapiteni dhe simboli i Napolit. Sllovaku aktivizohet me ekipin e Ançelotit që nga…

Fitorja me Zvezdën detyrim, Ançeloti: Do të ishte idiotësi, nëse nuk kalojmë!

Barazimi kundër Kievos në kampionat është hedhur pas krahëve dhe Napoli është përqëndruar në Champions. Ekipi…

Pirlo: Ja si duhet ta zgjidhte Higuain, Ançeloti mjeshtri i rotacionit

Andrea Pirlo është një futbollist që ka zhvilluar vitet më të bukura dhe të suksesshme me…

Ançeloti: Ja pse zgjodha Napolin! Sarri? Çfarë punë të madhe që ka bërë…

Karlo Ançeloti u rikthye në Itali pas nëntë vitesh, pasi shëtiti nëpër Europë, duke fituar me…

Ançeloti: Ne anti-Juventusi? Aspak frikë, ky Napoli po më emocionon!

Napoli vazhdon punën, ndërsa do të zhvillojë dy ndeshje rresht në shtëpi. Nesër vjen Empoli në…

Ançeloti: Çfarë rritje e PSG, mund të fitojnë Champions-in. CR7? Ka vetëm një faj!

PSG-Napoli është një nga ndeshjet më të bukura të kësaj jave në Champions. Përballja francezo-italiane luhet…

Ançeloti: Jemi solidë. Malkuit? Po mëson, ka profesorë përpara

Napoli arriti një fitore të pastër me tris golash përballë Udinezes në transfertë, duke ngushtuar diferencën…

Momenti i Ançelotit: Ndihem si Zot te Napoli, vetëm diçka më largon nga futbolli

Karlo Ançeloti po shijon në maksimum eksperiencën me ekipin e Napolit. Trajneri iu famshëm ka mbetur…

De Laurentis: Ançeloti do qëndrojë 6 vite, ja çfarë më tha para Liverpulit

Aurelio De Laurentis zbulon për “Corriere dello Sport”, negociatat e afrimit të Karlo Ançelotit në stolin…

Ançeloti: Ky është Napoli perfekt, më mirë që shënuam në fund

Napoli përjetoi një mbrëmje të madhe Champions-i, duke arritur një fitore emocionuese përballë Liverpulit të Klopit.…

Lumturia e De Laurentis: Me Ançelotin jeta është më e bukur!

Aurelio De Laurentis është shfaqur shumë i lumtur pas fitores me Torinon, por mbi të gjitha…

Ançeloti:  Mos e bëni dramatike, kundërshtarët profesionistë në harxhim kohe e simulime

Napoli i Karlo Ançelotit dominoi ashtu siç edhe pritej ndeshjen ndaj vendasve të Crvena Zvezda. Traversa…

Kur Ançeloti humbet qetësinë, britma që “shkundi” Napolin!

Karlo Ançeloti njihet si një trajner i qetë, i cili i mundëson skuadrave që drejton një…

Ançeloti: Fiorentina prioriteti, pastaj Champions. Mbrojtja? Do kthehemi solidë

Napoli pret Fiorentinën ditën e nesërme, ndërsa në mesjavë i vjen radha Champions Ligës dhe Cërvena…

Ançeloti: Idetë e mia duan kohë. Bajerni? Ishin kundër ndryshimit!

Karlo Ançeloti u rikthye në Serinë A mbas nëntë vitesh dhe është gati për të udhëhequr…

De Laurentis: Ançeloti “rob zoti”, e kam zili! Sarri? Nuk di të fitojë

Aurelio De Laurentis është një person që nuk përton të krijojë debate dhe të flasë ashtu…

Ançeloti: Mbrojtja “blind”, Napoli im ndryshon… në sulm

Karlo Ançeloti u rikthye në Serinë A mbas 9 sezonesh duke firmosur për klubin e Napolit.…

Rrëfehet Ançeloti: Ju tregoj Napolin tim, kur argëtohem bëhem i rrezikshëm

Karlo Ançeloti tregon ditët e para si napolitan. 59-vjeçari është i kënaqur me të gjithë dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online