Joshua vs Ruiz 2, anglezi refuzon rikthimin në SHBA

E gjithë bota e boksit është në pritje të përsëritjes së duelit midis Anthony Joshuas dhe…

Ruiz paralajmëron Joshuan: Do dobësohem 10 kile për duelin e radhës

Andy Ruiz shokoi të gjithë botën mbrëmjen e 1 qershorit teksa mposhti kampionin e botës Anthony…

Wilder: Së shpejti ndeshem me Ortiz, kam një këshillë për Joshuan

Deontay Wilder ka dhënë një intervistë për “ESPN”, ku ka folur për planet e së ardhmes…

Data dhe vendndodhja, Joshua – Ruiz 2 thuajse zyrtare

Anthony Joshua të rikthehet në ring përballë boksierit amerikano-meksikan, Andy Ruiz, për t’u hakmarrë për humbjen…

Joshua – Ruiz 2 thuajse zyrtare, promotori zbulon vendndodhjen e duelit

Anthony Joshua dhe Andy Ruiz do të rikthehen në ring për të vendosur njëherë e mirë…

Holyfield: Presion i tmerrshëm mbi Joshuan, Ruiz fiton sërish

Legjenda e boksit të peshave të rënda, Evander Holyfield, ka folur për situatën e divizionit ku…

“Gjiganti” i UFC-së në hapat e Mekgregor, gati t’i futet boksit

Atleti i njohur i “UFC” Frensis Nganu ka shprehur hapur dëshirën e tij për të provuar…

Joshua vs Wilder gati për 2020-ën, “WBC” detyron boksierët

Divizioni i peshave të rënda pësoi një tronditje të paimagjinueshme me humbjen e Anthony Joshuas ndaj…

Ruiz: E di planin e Joshuas, duelin tjetër do jem më agresiv

Mbajtësi i katër brezave kampion bote në peshat e rënda, Andy Ruiz, ka folur për mediet…

ZYRTARE | WBO del me njoftim, Usyk ndeshet me fituesin e Joshua – Ruiz

“WBO” një prej konfederatave më të rëndësishme të boksit profesionist ka bërë të ditur emrin e…

Ruiz: Joshua më nënvleftësoi, jam fans i Tyson Fury-t

Kampioni i botës Andy Ruiz është rikthyer të flasë për duelin e tij me Anthony Joshua-n…

Befason Fury: E admiroj Joshua-n, nga 0 preku majat

Boksieri i njohur anglez Tyson Fury nuk gëzon një raport të mirë me bashkëkombësin e tij…

Fury: Joshua ka marrë fund, mua nuk më rreh kurrë

Tyson Fury ishte ndër të parët që mbështeti boksierin Anthony Joshua pas humbjes befasuese të këtij…

Boksierët më të paguar në planet, Canelo lë në vend të dytë Joshua-n

Largimi i Floyd Mayweather nga bota e boksit ka ulur shumë numrin e parave që investohen…

Fury: Joshua u dorëzua, po humbi sërish të largohet nga boksi

Boksieri i njohur anglez ka komentuar humbjen e rivalit të tij Anthony Joshua ndaj boksierit amerikano-meksikan…

ZYRTARE | Joshua aktivizon klauzolën, dueli me Ruiz do përsëritet

Promotori i Anthony Joshua-s, Eddie Hearn, konfirmoi me një njoftim në rrjetet sociale përsëritjen e duelit…

Legjenda Lennox Lewis këshillon Joshua-n: Ja ç’duhet të ndryshojë

Legjenda e boksit britanik, Lennox Lewis, foli për herë të parë në lidhje me humbjen befasuese…

Joshua: Jeta më ka vënë përpara disfatave më të rënda, rikthehem më i fortë

Anthony Joshua humbi duelin e parë në karrierë si boksier profesionist. Meksikani Andy Ruiz befasoi botën…

VIDEO | Historike, Andy Ruiz turpëron Anthony Joshua-n

New York, 1 qeshor 2019… Andy Ruiz, një boksier meksikano-amerikan i njohur vetëm nga fansat më…

Joshua: Nuk e kuptoj ç’po bën Wilder, refuzoi 100 milionë dollarë

Mbajtësi i katër brezave kampion bote, Anthony Joshua, është rikthyer të flasë për negociatat që po…

Joshua dhe Fury shtyhen për në 2020-ën, Wilder dhe Ortiz pranë akordit

Deontay Wilder mposhti këtë të shtunë me nokaut që në raundin e parë bashkëkombësin e tij…

Zyrtarizohet dueli, Joshua mëson kundërshtarin e radhës

Është zyrtarizuar ditën e sotme kundërshtari i Anthony Joshua-s për duelin e 1 qershorit në New…

Ortiz refuzon duelin me Joshua-n, Ruiz në “pole-position”

Debutimi i Anthony Joshua-s në SHBA pritej të ndodhte më datë 1 qershor në “Madison Square…

Miller del pozitiv në dy teste dopingu, karriera dhe 6 milionë $ në humnerë

Boksierit amerikan Jarell Miller iu dha një mundësi e shkëlqyer për t’u përballur në ring me…

Anulohet dueli i Joshua-s, kundërshtari del pozitiv në testin anti-doping

Dueli midis mbajtësit të katër brezave kampion Anthony Joshua dhe amerikanit Jarell Miller është anuluar. Shkak…

Wilder rikthehet në ring, njihuni me kundërshtarin e kampionit të botës

Boksieri amerikan Deontay Wilder ka konfirmuar në një dalje për shtyp se kundërshtari i tij i…

Çmenduri e Wilder, refuzon 100 milionë dollarë dhe shmang duelin me Joshua

Deontay Wilder ka refuzuar një ofertë marramendëse prej 100 milionë dollarësh. Boksieri amerikan do të mbajë…

VIDEO | Konfrontim fizik dhe ofendime, ndizet dueli Joshua-Miller

Anthony Joshua u takua për herë të parë me kundërshtarin e tij të ardhshëm Jarell Miller.…

ZYRTARE | Anthony Joshua “zbarkon” në SHBA, njihuni me kundërshtarin

Boksieri më i mirë i momentit Anthony Joshua do të rikthehet në ring më datë 1…

Çeku 30 milionë dollarësh çon Joshua-n në SHBA, njihuni me kundërshtarin

Boksieri më i mirë i momentit Anthony Joshua do të zhvillojë për herë të parë në…

Legjenda Lennox Lewis akuzon Joshua-n: Mendon vetëm për para, jo tituj

Boksieri legjendar britanik Lennox Lewis ka hedhur akuza të forta ndaj bashkëkombësin e tij Anthony Joshua.…

Fury: Joshua dhe Wilder më kanë frikë, ja mesazhet që u kam dërguar

Tyson Fury ka dhënë një intervisë për gazetën angleze “The Times”, ku ka zbuluar disa detaje…

Fury: Joshua frikacak, nuk më rreh as me çekiçë në duar

Boksier anglez Tyson Fury ka hedhur akuza të forta ndaj bashkëkombësit të tij Anthony Joshua. Në…

VIDEO | Joshua e bën të qartë: Ja kundërshtari im i radhës

Anthony Joshua ka zbuluar planet e tij për duelin e datës 13 prill, ku boksieri anglez…

Joshua ultimatum për Wilder: Të pres më 13 prill në “Wembley”!

Anthony Joshua ka lëshuar një mesazh të drejtëpërdrejtë për boksierin amerikan Deontay Wilder. Në emisionin “First…

Joshua thyen heshtjen: Kush e merr seriozisht këtë budalla

Anthony Joshua-s i është dashur të durojë ngacmimet e pafundme që kanë ardhur nga Deontay Wilder…

Dejvid Hej paralajmëron Xhoshuan: Tani të pret dueli më i vështirë

Mbrëmjen e 22 shtatori një “Wembley” i mbushur plot me spektatorë të do të presë duelin…

Hajdutët nuk e kanë frikë Xhoshuan, i vjedhin makinën 300.000 euroshe

Fati rezervoi një surprizë të hidhur për boksierin me famë botërore, Antoni Xhoshua. Kampioni i peshave…

Rikthehet Fjuri: Mund lehtësisht Pianetën dhe sfidon Uajlldër në ShBA

Tajson Fjuri mundi me lehtësi Françesko Pianeta në duelin e tij të dytë që pas rikthimit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online