Browsing Tag

Futboll

E ardhmja pas futbollit, Ibrahimoviç synon…Ajaksin

Zllatan Ibrahimoviç është në vitet e fundit të karrierës së tij si profesionist. Futbollisti suedez së shpejti do të mbushë 38 vjeç dhe është e qartë që duhet të mendojë të ardhmen pas futbollit. I pyetur nga gazetarët amerikanë për planet…

Këmba e preferuar? Dembele sqaron “enigmën”

Usman Dembele është ndër ata pak njerëz që ka lindur me një dhunti të veçantë, pasi francezi nuk ka një këmbë të dobët, diçka kjo që e bën atë një makth për mbrojtësit kundërshtar. Në një intervistë për medien franceze “RMC Sport”,…

Armë dhe gjak në jaht, vëllai i Mesit përfundon në burg?

Matias Mesi, vëllai i kapitenit të Barcelonës po kalon disa telashe me drejtësinë e shtetit argjentinas. Gjithçka nisi pasi 35-vjeçari pësoi një aksident nën drejtimin e një barke, pas mbikëqyrjes së barkës, hetuesit gjetën një pistoletë të…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online