Video | 6 driblime në 6 sekonda, talenti ukrainas shënon për “Puskas”

0

Marian Shved, sulmuesi i Ukrainës U21 sapo ka shënuar golin më të bukur të karrierës së tij. 21-vjeçari, i cili aktivizohet me Karpati Lviv në kampionatin ukrainas dhuroi spektakël duke me aftësitë e tij në ndeshjen ndaj Letonisë U21.

Goli i fundit i Shved rrit akoma dhe më shumë interesin për të, pasi ukrainasi cilësohet si një ndër talentet më të mëdha të kampionatit vendas dhe një kalim në një kampionat elitar evropian mund të vijë që në merkaton e janarit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.