Ditë speciale për Lenjanin, urim shqip dhe yll në Zvicër

Kampionati në Zvicër ka nisur dhe në formacionin më të mirë (java e tretë) të publikuar…

“Qershori ka qenë katastrofë”, në kombëtare ka “debat”

Ermir Lenjani dhe Mërgim Mavraj dolën përpara mediave ditën e sotme në konferencën e zakonshme për…

Lenjani: Panuçi nuk bëhet dot më shqiptar se unë!

Ermir Lenjani, anësori i Sion, u rikthye në kombëtare pas largimit të Kristian Panuçit. Edhe pse…

VIDEO | Lenjani e Sadiku “pushtojnë” Zvicrën, çfarë vlerësimesh!

Ermir Lenjani dhe Armando Sadiku kanë pasur një ditë të mirë dje, teksa kanë shënuar me…

VIDEO | Lenjani shkruan histori në Zvicër, ja rekordi i pabesueshëm i shqiptarit

Ermir Lenjani po kalon një formë të shkëlqyer në kampionatin zviceran. Në takimin e ditës së…

Forma e frikshme e Lenjanit, në Zvicër “imitojnë” De Biazin

Ermir Lenjani po zhvillon sezonin më të mirë të karrierës së tij në Zvicër me skuadrën…

VIDEO | Lenjani vijon të mahnisë në Zvicër, shënon golin e katërt sezonal

Ermi Lenjani vijon me formën e shkëlqyer në Zvicër, teksa pak momente më parë ka gjetur…

Marini: Lenjani u tregua gjaknxehtë, këtë nuk e ka bërë as Baloteli

Menaxheri i njohur shqiptar, Elton Marini, ka qenë i ftuar në emisonin “Pressing” në “ABC Neës”,…

Jupi: Lenjani u nxitua! Strakosha? Vendimi i duhur, nga njeriu i gabuar

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare Redi Jupi kreu një analizë të ngjarjeve të fundit të kombëtares shqiptare.…

Ermir Lenjani i habitur: Çudi, nuk jam ftuar në kombëtare!

Kombëtarja jonë do të zhvillojë pas 12 ditësh sfidën e parë për kualifikueset e Euro 2020,…

Ajeti i jep një dorë Bazelit, “shkëndija” e Lenjanit nuk i mjafton Sionit

Bazeli është ekipi i parë që kualifikohet në fazën gjysmëfinale të Kupës së Zvicrës, pasi ka…

Sioni i Lenjanit shtang Lucernën, 90 minuta për mëngjarashin e kombëtares

Viti 2019 ka nisur mjaft mirë për Sionin e Ermir Lenjanit. Skuadra ku aktivohet lojtari i…

Lista e Kombëtares, një i afruar dhe dy largime

Trajneri Kristian Panuçi nuk do të ketë në dispozicion të tij për ndeshjet me Skocinë dhe…

Ismajli nën urdhrat e Panuçit, shqetësojnë Grezda e Lenjani

Shqipëria ka nisur grumbullimin para ndeshjeve me Skocinë dhe Uellsin, ndërkohë që në seancën e parë…

Lenjani, në “Olimpin” e futbollit zviceran

Ermir Lenjani po kalon një moment të mirë në Zvicër, teksa edhe ka shënuar në ndeshjen…

Foto | Sa shumë shqiptarë me Kroacinë, lojtari i kombëtares parashikoi rezultatin

Kroacia është në finale të Kupës së Botës dhe kjo është një ngjarje historike. Kjo arritje…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online