Dëmtimi i rëndë për Ndojin, Breshia hedh sytë nga një tjetër shqiptar

Javën e shkuar Emanuele Ndoj pësoi një dëmtim të rëndë në kyçin e këmbës që pritet…

Pas Hysajt edhe Ndoj, një verë e nxehtë për shkak të agjentit

Breshia do të garojë në Serie A sezonin e ardhshëm, ndërkohë që ka një çështje. Presidenti…

Kryevepër e Leçes, Memushaj e Kumbulla në garë

Futbolli është gjithmonë magjik dhe surprizues. Ekipit të Leçes i mjaftonte një fitore në shtëpi përballë…

Mrekullia e Breshias, vlerësime të shumta për Emanuele Ndoj

Breshia ka bërë gati-gati një mrekulli me ngjitjen në Serie A për sezonin e ardhshëm, me…

Ndoj kundër së kaluarës: E çuditshme t’i shënoja Padovës, treguam karakter

Emanuele Ndoj shënoi një gol të bukur kundër Padovës në transfertë të martën në mbrëmje, duke…

VIDEO | Breshia shpëton në fund, Ndoj vendimtar me një “silurë”

Emanuele Ndoj ka ndihmuar Breshian të shmangë humbjen ndaj Padovës së vendit të fundit në Serie…

Energjiku i javës? Tifozët italianë zgjedhin mesfushorin shqiptar

Fundjava e kaluar ishte shumë pozitive për Emanuele Ndojn dhe Breshian e tij. Mesfushori shqiptar ishte…

VIDEO | Ndoj heroi i Breshias, penallti e fituar dhe gol spektakolar

Emanuele Ndoj ka gjetur golin e dytë në kampionat për këtë sezon. Mesfushori i kombëtares shqiptare…

VIDEO | Goleadori është Emanuele Ndoj, për Gurin tani nuk ka as minuta

Emanuele Ndoj është heroi për Breshian. Mesfushori i kombëtares shqiptare ka arritur të shënojë golin e…

Shqipëri e cunguar, tre lojtarë lënë grumbullimin

Shqipëria luan nesër kundër Uellsit në “Elbasan Arena” prej orës 20:00, ndërkohë që për trajnerin Kristian…

Eros Grezda i diferencuar, Ndoj sërish me probleme

Shqipëria po kryen seancën e radhës stërvitore para ndeshjes me Skocinë. Sulmuesi anësor Eros Grezda vijon…

Dëmtimi i Eros Grezdës, kjo foto tregon shumë gjëra!

Kristian Panuçi nuk e ka pasur mundësinë deri më tani ta ketë grupin e futbollistëve të…

Feston Ndoj dhe Breshia, Vrioni fiton penallti

Breshia vazhdon formën e mirë, duke regjistruar rezultatin e nëntë rresht pozitiv në Serie B. Ekipi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online