Gjici nuk fal, tani ka dhe gjoba për futbollistët

Eliminimi nga Europa League nuk u prit mirë te Kukësi dhe lëvizja e parë ishte mbyllja…

Vetëm pesë ditë te Kukësi, shtohen problemet për Duron

Shpëtim Duro u zyrtarizua si trajneri i ri i Kukësit me datë 25 korrik dhe vetëm…

Merkato te Partizani, Duro ka një kërkesë për Kukësin

Shpëtim Duro është vënë në kërkim të një portieri për Kukësin. Largimi i Stivi Frashërit nga…

Duro: Partizani rivali kryesor, ja ku duhet të përforcohemi

Shpëtim Duro zhvilloi ditën e djeshme seancën e parë stërvitore si trajner i Kukësit. Në një…

Fillon epoka Duro, Kukësi ndryshon “bazë”

Kukësi do të zhvillojë ditën e sotme seancën e parë stërvitore me trajnerin e ri Shpëtim…

Duro: Kukësi është ekip që nuk refuzohet, ja planet e merkatos

Trajneri i ri i Kukësit, Shpëtim Duro, tha fjalët e tij të para gjatë prezantimit që…

Zyrtare | Tani s’ka dilema, Kukësi prezanton trajnerin e ri

Shpëtim Duro është trajneri i i Kukësit. Edhe pse lajmi u bë i ditur që dje,…

Pritet vetëm zyrtarizimi, njihuni me trajnerin e ri të Kukësit

Dilema për trajnerin e ri të Kukësit duket se ka marrë fund. Presidenti i klubit, Safet…

Duro: Presidentët në Shqipëri rrahin trajnerët, në Maqedoni nuk ua di kush emrat

Shpëtim Duro ishte i ftuar në emisionin “Kampionët” në “Vizion Plus”, ku diskutoi në lidhje me…

ZYRTARE | Jo vetëm Magani, një tjetër trajner nga Shqipëria “braktis” Kosovën

Shpëtim Duro nuk do të jetë trajneri i Dritës. Ka qenë vetë klubi gjilanas që ka…

Tirana i ndërpreu kontratën në janar, mbrojtësi gjen skuadër të re

Sedat Berisha u transferua te Tirana në fillim të këtij sezoni, por vetëm pas gjashtë muajsh,…

Duro: Edhe Teuta pretendente për titull, Partizani ka pasur stabilitet

Shpëtim Duro prej pak kohës është transferuar në Kosovë, ku ka marrë drejtimin e Dritës së…

Duro: Nuk është fundi i botës të të mundë Skocia, nëse do më jepej mundësia…

Klodian Duro ka qenë një nga lojtarët më të spikatur në Kombëtaren kuqezi, ndërsa tashmë ka…

Në Kosovë rregullat janë “të shenjta”, mund ta pësojë Shpëtim Duro

Besojeni ose jo, por Shpëtim Duros mund t’i kushtojë një cigare (puro) që ka konsumuar para…

ZYRTARE | Kamza largon trajnerin Klodian Duro

Pas humbjes me Teutën, Kamza ka vendosur që të largojë trajnerin Klodian Duro. Drejtuesit kanë njoftuar…

Duro: Kamza ekipi më i mirë, Teuta futi një “sulmues”

Klodian Duro, pas ndeshjes me Teutën, shprehu rezerva për gjykimin në deklaratën e tij në emisionin…

Duro: Vetëm Kamza ishte në fushë, përgatitemi të luajmë “11vs11”

Kamza u mund nga Partizani dhe sërish vendosi Bruno Telushi. Por edhe pse me mungesa, skuadra…

Duro: E binda unë presidentin për të pezulluarit, pika vlen për vazhdimësinë

Trajneri Klodian Duro komentoi për “Supersport” në emisionin “Gol pas Goli”, duke theksuar se ishte ai,…

Duro: Pezullimet çështje e klubit, dominojmë ndaj Tiranes

Klodian Duro, trajneri i Kamzës, ka dalë sot para mediave dhe ka folur për ndeshjen e…

Trajneri i Kamzës vjen me mesazh para ndeshjes me Skënderbeun

Kamza ka një ndeshje të vështirë këtë javë teksa do të ndeshet me Skënderbeun. Pas tre…

Pathyeshmëria e Partizanit dhe armët e derbit, Duro analizon…

Luhet Tirana-Partizani, shumë pak persona mund të mos e kenë marrë vesh që në kryeqytet rikthehet…

Duro: Disiplinova skuadrën, kundërshtari na rrezikoi për gabimet tona

Shpëtim Duro e ka nisur me fitore aventurën e tij në Kosovë, duke mundur minimalisht Prishtinën.…

Efekti “Duro”, Drita zgjohet dhe mposht Prishtinën e Josës

Pas katër humbjesh rresht, Drita është zgjuar dhe duket se ndryshimi në stol ka qenë vendimtar,…

Duro: Jam i motivuar, dua të lë shenjë edhe si trajner

Klodian Duro është prezantuar si trajner i ri i Kamzës. Ish-trajneri i Kukësit, i cili pason…

Duro jep dorëheqjen: Përgjegjësia ime, nuk ka kthim pas

Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro, ka dhënë dorëheqjen. Këtë radhë nuk ka më diskutim me administratorin…

Duro i dëshpëruar: Ndeshje mediokre, nuk ka nevojë për koment

Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro, ishte natyrisht shumë i zhgënjyer dhe i shqetësuar pas humbjes kundër…

Duro: Ndjesë tifozëve, do të ringrihemi

Flamurtari është në momentin më të keq të sezonit, në javët e fundit ka pasur një…

Duro: Ngjarja me Gjokën, e tmerrshme. Dënimi i Skënderbeut, goditje për futbollin shqiptar

Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro, është paraqitur sot para mediave për të folur për ndeshjen e…

Duro nuk tërheq asnjë fjalë për Hamitin: Le të më dënojnë!

Flamurtarit i janë bërë gangrenë gjykimet këtë sezon, me shumë ndeshje ku ka pasur episode mjaft…

Duro: Më vjen keq për mënyrën si humbëm. Po më dënuan, nuk do më zërë gjumi natën!

Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro, ka mbetur natyrisht mjaft i zhgënjyer nga humbja ndaj Skënderbeut, por…

Duro: Nuk është vendimtare, presioni për titull nuk ekziston

Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro, e konsideron një duel mjaft interesant atë të nesërmin kundër Skënderbeut…

Duro, para kupës: I kënaqur nëse nuk pësojmë gol

Flamurtari e mundi Partizanin në shtesë të premten e shkuar dhe nesër pasdite sfida përsëritet në…

Duro: Mund të mbyllej barazim, por penalltia qëndron

Trajneri i Flamurtarit Shpëtim Duro ka mbetur natyrisht shumë i kënaqur nga fitorja kundër Partizanit në…

Duro: Nuk largoj askënd, jemi gati për çdo sfidë

Trajneri i Flamurtarit: Rezultatet e miqësoreve nuk më shqetësojnë aspak. Ky është grupi, ndërsa largimet janë…

Duro “vendos pikat mbi i”: Danilo Alvesh nuk preket!

Danilo Alvesh dhe Flamurtari, një binom i pandashëm prej janarit 2016, kur braziliani zbarkoi në Vlorë.…

“Jakovljeviç jashtë planeve, Memushaj ndoshta në… maj”

Trajneri Shpëtim Duro ka folur për merkaton dhe pjesën e dytë të kampionatit, që ai e…

Ashensori vlonjat i Duros, një vit vetëm në ngjitje: Pengjet e mia, Bregu dhe arbitrat

  E mori Flamurtarin në një moment shumë delikat, evitoi katastrofën dhe tashmë po shijon frytet…

Duro e Ndreu, këta janë arkitektë suksesi

Gjithçka nga zero, skuadra të ndërtuara në më pak se dy muaj, tashmë Flamurtari e Kamza…

Duro projekton ndryshime në formacion

Pas barazimit me Kukësin Flamurtarin pritet të ketë ndryshime në formacionin titullar në takimin me korçarët.…

Duro: Nuk e kishim frikë Partizanin, e dija si do t’ia dilnim!

Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro, ka mposhtur Partizanin e tij. Pak i keqardhur, por shumë i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online