Duro projekton ndryshime në formacion

0

Pas barazimit me Kukësin Flamurtarin pritet të ketë ndryshime në formacionin titullar në takimin me korçarët. I pari lidhet me mungesën e Pollozhanit në mesfushë, ndërkohë rikthehet Sidibe, por stafi teknik dhe trajneri Duro janë duke menduar edhe ndonjë tjetër lëvizje, kryesisht më repartin e mesfushës. Gjatë miqësores me Apoloninë Duro i ka provuar në fushën e lojës të gjithë lojtarët që ka në dispozicion, duke parë gjendjen e secilit prej tyre. Në ditët në vijim do mund të shihet më qartë se si do ta rreshtojë skuadrën trajneri Duro ndaj Skënderbeut.

Formacioni ndaj Apolonisë (4-3-3)

Nurkoviç

Siljanovski     Bicaj      Jakovljeviç     Musta

Sidibe

Zhufo      Useini

Hoxhaj                                     Kamara

Bushiç

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online