Zyrtare | Tani s’ka dilema, Kukësi prezanton trajnerin e ri

Shpëtim Duro është trajneri i i Kukësit. Edhe pse lajmi u bë i ditur që dje, sot ka marrë fund çdo dilemë dhe klubi verilindor ka prezantuar kryeqyetasin si kreun më të ri të pankinës. 59-vjeçari ka një eksperiencë të madhe në futbollin shqiptar dhe i është besuar “timoni” i nënkampionëve të Shqipërisë.

Me anë të një postimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook, Kukësi konfirmoi Duron si trajnerin më të ri të skuadrës. Pak momente më vonë, do të publikojmë dhe fjalët e para të trajnerit të Kukësit…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online