Browsing Tag

Durmishaj

Durmishaj debuton me gol, Ber Sheva i prish festën

Kundërshtari i Laçit në Europa League, Hapoel Ber Sheva dhe gjiganti grek, Olimpiakos, kanë zhvilluar sot një takim miqësor, i mbyllur me rezultatin 2-1 në favor të izraelitëve. Ndeshja nisi shumë më mirë për Olimpiakosin, që në minutën e…

Zyrtare, Durmishaj transferohet te gjiganti grek

Fiorin Durmishaj është larguar nga skuadra e Panionios dhe ka nënshkruar për gjigantin grek, Olimpiakos. Sulmuesi i lindur në Tiranë bëri një sezon shumë pozitiv me Panionos, ku në 27 ndeshje në kampionat, shënoi 6 gola. Paraqitjet e tij…

VIDEO | Durmishaj i pandalshëm, ndëshkon edhe gjigantët e PAOK

Sulmuesi shqiptar, Florin Durmishaj po kalon sezonin e tij më të mirë në karrierë. 22-vjeçari vazhdon të shënojë dhe të jetë i rëndësishëm për skuadrën e Panionios. Në takimin e sotëm në Kupën e Greqisë përballë PAOK-ut, skuadër që është…

Durmishaj protagonist në Kupë, ndëshkon ekipin e Andi Lilës

Fiorin Durmishaj ka shënuar në takimin e Kupës së Greqisë, ku skuadra e Panioniosit u ndesh në transfertë ndaj Janinës.  Ndeshja përfundoi në barazim 1 – 1 dhe Durmishaj shënoi golin që riktheu bë barazpeshë takimin në minutën e 24-të me…

VIDEO | Celina “magjik”, Durmishaj ngushëllon veten me gol

Fiorin Durmishaj vijon momentin e mirë. Lojtari kuqezi ka shënuar përsëri me Panionisin, ku për fat të keq ekipi i tij është mposhtur me shifrat 3-1 nga Janina e Andi Lilës. 22-vjeçari shënoi golin e barazimit të përkohshëm në minutën e…

Lëvizje në Kombëtare, një sulmues i ri për Panuçin

Kristian Panuçi foli hapur sot në konferencën për shtyp, por lajmin më të bujshëm e kishte ruajtur për në fund. Fiorin Durmishaj mund të jetë pjesëtari më i ri i Kombëtares së Shqipërisë. Sulmuesi, i cili luan me Panionios, ka marrë ftesë…

Agolli titullar, Demiri “e bën lëmsh” në Ukrainë

Karabaku i Ansi Agollit, edhe pse luante në shtëpi, nuk ka mundur të fitojë kundër Neftçi Baku. Miqtë madje arritën të shënonin të parët dhe e mbyllën 45-minutëshin e parë në avantazh. Gjithsesi Karabaku u kundërpërgjigj me anë të Emegarës…

Dëmtohet Durmishaj, Bushi grumbullon Jurgen Bardhin

Një ndër elementët më të rëndësishëm të Shqipërisë U-21, Fiorin Durmishaj, është dëmtuar në prag të sfidës së 10 tetorit kundër Islandës, kualifikuese Europiani që do të luhet në Elbasan. Sulmuesi, i cili aktivizohet me Panioniosin në…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online