Browsing Tag

Derby

VIDEO: Lampard hedh KO Bielsën, Derbi mbretëron në Lids!

Çfarë ndeshje, spektakël i vërtetë. Sfida mes Lids Junajtid dhe Derbi Kaunti i pati të gjitha: Gola, luftë, kartonë të kuq, emocione deri në sekondat e fundit. Ndeshja e parë mes dy skuadrave ishte mbyllur 0-1 në favor të Lidsit dhe të…

VIDEO: Juve me pushime, por Ronaldo i prish ëndrrën Torinos

Juventusi ka barazuar 1-1 derbin e madh të qytetit kundër Torinos, në një sfidë ku Torino për shumë minuta ëndërroi fitoren që i mungonte prej 1995 në derbi, kur i madhi Riciteli firmoste suksesin 2-1. Historia thuajse u përsërit sot,…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online