Goditja e këndit më e keqe në histori, në Angli nuk mbarojnë çuditë

0

Nga Anglia ka gjithmonë çudi nga më të ndryshmet. Pikërisht fundjavën që lamë pas, në ndeshjen e vlefshme për “Championship”, midis Derbit dhe Brentford ka ndodhur një episod më të vërtetë interesant, që ndoshta do të mbahet mend si dhe goditja nga këndi më e keqe në histori.

Kanë qenë miqtë e Brentfotd që ekzekutuan një goditje këndi në mënyrë të gabuar, dhe Derbi ka përfituar menjëherë, ku në një kundërsulm mjaft të shpejtë ka arritur të shënojë. Ndeshja ndërkohë përfundoi në shifrat 3-1 për skuadrën e Derbi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.