Cungu: Skuadra po jep maksimumin, titullin e tentojmë deri në fund

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, foli para mikrofonit të emisionit “Gol pas Goli” në “Supersport” pas…

Cungu: Skënderbeu meriton respekt, nuk bëjmë më gabime

Kukësi përballet të nesërmen me Skënderbeun në Korçë. Skuadrës verilindore i duhet me doemos fitorja për…

Cungu buzëqesh përgjysmë: Pjesa e dytë, zhgënjyese

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, ka mbetur i kënaqur nga fitorja jo fort e vështirë ndaj…

Kompletohet prapavija, Cungu me arsenal të plotë kundër Luftëtarit

Skuadra e Kukësit mori një fitore shumë të rëndësishme 3-2 përballë Kamzës në “Elbasan Arena”, duke…

Gjici sqaron të ardhmen e Cungut: Ja marrëveshja që bëra me lojtarët

Presidenti i Kukësit Safet Gjici, ka dalë sot në një konferencë për shtyp, ku ka sqaruar…

Starova: Shkarkimi i Cungut është dorëzim, gabim absolut nëse bëhet

Sulejman Starova ka komentuar mbi situatën e vështirë të Armando Cungut në krye të Kukësit. Ish-trajneri…

“Furtunë” te Kukësi, largohet Armando Cungu

Humbja përballë Teutës ishte e dyta radhazi për Kukësin, që tashmë ka shkëputur kontaktin me kryesuesit…

Cungu: Kampionati s’ka mbaruar, ja pse Rexhinaldo dhe Shkurtaj s’luajnë dot bashkë

Trajneri  i Kukësit Armando Cungu foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”, në përfundim të…

Cungu: Llogaritë tona janë të thjeshta, do vendos për Rexhinaldon

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu ka folur para ndeshjes kundër Teutës, një sfidë shumë e rëndësishme…

Kukësi me ndryshime kundër Teutës, dilema për Cungun në prapavijë

Skuadra e Kukësit duhet të reagojë pas asaj humbjeje kundër Tiranës, që goditi jo pak shpresat…

Sinqeriteti i Cungut dhe justifikimet boshe të Kukësit

Kur gjërat shkojnë në keq, ankohu, bërtit, akuzo! Kështu funksionon në futbollin shqiptar, por pakkush del…

VIDEO| Cungu s’bindet, por Rexhinaldo-Shkurtaj duket një binom perfekt

Ardhja e Vasil Shkurtajt te Kukësi tronditi jo pak pozitat e sulmuesit mozambikas, Rexhinaldo, që ka…

Kualifikimi dhe zhgënjimi, Cungu dhe Çareviç flasin pas ndeshjes

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu foli pas ndeshjes së Kupës kundër Apolonisë, ku pranoi se kjo…

Cungu befason, Apolonia duhet të trembet

Kukësi është mundur nga Apolonia në ndeshjen e parë të Kupës së Shqipërisë. Në Fier takimi…

Cungu: Te Kukësi luan kush djersin, ja pse ndryshova skemë

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, ka folur në emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”, pak minuta…

VIDEO | Kukësi ia del mes drithërimash, ndodh gjithçka në Vlorë

Ndeshja mes Flamurtarit dhe Kukësit i pati të gjitha. Të dyja skuadrat kërkuan me doemos fitoren…

Cungu: Jo gjithmonë ecet me histori, Rexhinaldo? Ndëshkimet i vendos presidenti

Kukësi do të përballet ditën e nesërme ndaj Flamurtarit në Vlorë. Trajneri i verilindorëve Armando Cungu…

Dëmtimi dhe “çështja” Rexhinaldo, Cungu shpjegon gjithçka

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu foli sot për sulmuesin mozambikas, Rexhinaldo, i cili është çështja më…

Cungu: Nuk do luaj me dy sulmues, Rexhinaldon e respektoj

Kukësi ka kryer sot stërvitjen e parë në Shqipëri, pasi qëndroi për 2 javë në Antalia.…

Cungu: E kërkuam rezultatin, ekipi është rritur ndjeshëm

Kukësi mori një fitore të pastër 2-0 përballë Shaktar Karagandit në miqësoren e fundit që ekipi…

Cungu: Ekipi po rritet, dominuam përballë Rostovit

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu ka folur për faqen zyrtare të klubit pas ndeshjes miqësore kundër…

Cungu i kënaqur, Çyrbja: U përballëm me ata që i shohim vetëm në TV

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu ka folur sot për faqen zyrtare të klubit, ku u shpreh…

Kukësi me “përforcime” për Skënderbeun, Cungu mund të jetë i qetë

Kukësi dhe Skënderbeu janë dy skuadrat që kanë diskutuar mes tyre vendet e para në klasifikim.…

Nga Musolli, te Rexhinaldo e Luftëtari: Cungu flet hapur

Armando Cungu ka folur në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Luftëtarin. nuk kishte…

Lajm i mirë për Cungun, sulmuesi bashkohet me skuadrën

Kukësi është mjaft larg vendit të parë, megjithatë verilindorët besojnë shumë se diferenca prej 10 pikësh…

Cungu buzëqesh më në fund, Rrumbullaku nis stërvitjen me grupin

Simo Rrumbullaku i ka munguar shumë Kukësit këtë edicion. Mbrojtësi ka qenë i pafat, për shkak…

Kukësi mund të ndryshojë modul, Shkodra i prish planet Cungut

Kukësi do të ndeshet të martën me Tiranën, sfidë kjo e vlefshme për javën e 12-të…

Cungu: I lumtë kundërshtarit që ndryshon gjyqtarët, nuk duhet të dhurojmë gola

Trajneri i Kukësit Armando Cungu nuk la pa përmendur gjykimin në prononcimin për “Supersport” në emisionin…

Cungu: Nuk preferoj dhurata nga të tjerët, Rexhinaldo po bën mirë  

Trajneri i Kukësit Armando Cungu ishte i lumtur për suksesin pas ndeshjes me Laçin duke mos…

Cungu: Laçi ka shpirt gare, Kale ka humbur kohë, por ka vend për të

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu ka folur para gazetarëve në daljen për shtyp që i paraprin…

Tjetër “hall” për Cungun, një tjetër mesfushor përfundon në infermieri

Kukësi fitoi me jo pak vështirësi ndaj Kastriotit, teksa u deshën që Shameti dhe Uilliam të…

Cungu: Nuk e kuptoj arrestimin e Grimës

Trajneri i Kukësit Armando Cungu ishte i ftuar në emisionin “Zona Gol” në Supersport. Tekniku shkodran…

Cungu: Nuk kam parë asnjë ekip më të fortë se Kukësi!

Trajneri i Kukësit Armando Cungu ka folur në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të…

Tre “musketierët” e Cungut, asnjë nga “garda e vjetër”

Kukësi nuk është në momentin e tij më të mirë kjo pasi vjen nga dy humbje…

Cungu: Nuk kemi frikë, do pësojë dhe Partizani

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, ka folur para gazetarëve në konferencën për shtyp që i paraprin…

Cungu: Na penalizoi mungesa e eksperiencës, barazimi do të ishte më i drejtë

Humbja e parë pas katër fitoreve me radhë. Rezultat, që e zbret Kukësin nga kreu i…

Cungu: Skënderbeu nuk është dobësuar, por jemi Kukësi

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, ka folur para medieve në prag të transfertës ndaj Skënderbeut. Tekniku…

Cungu: Pa tifozë duket si në rast morti, më kënaqi loja dhe rezultati

Armando Cungu është i shfaqur i kënaqur pas ndeshjes, si për rezultatin ashtu dhe për lojën.…

Cungu: Shameti si trajner në fushë, problem zëvendësimi i Musollit

Trajneri Armando Cungu, ka folur në konferencën e zakonshme në prag të ndeshjes me Kamzën. tekniku…

Shkëmbi e pranon: Gabova unë, 30 minuta të çuara dëm

Trajneri Bledi Shkëmbi ishte dukshëm i zhgënjyer pas humbjes me Kukësin. Në emisionin “Gol pas Goli”…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online