VIDEO | Ndërhyrje makabër, “Libertadores” njeh vetëm luftë

Mbrëmjen e djeshme janë luajtur disa prej takimeve të fazës së 1/16-ve të “Copa Libertadores”. Skuadra…

VIDEO | Çmenduri nga “Copa Libertadores”, realizohet pritja e vitit

Pas mesnate janë luajtur ndeshjet e Copa Libertadores, e cila njësoj si UEFA Champions League zhvillohet…

VIDEO | Shënjestra e Milanit shkëlqen në Libertadores, shijoni golin fantastik

Sulmuesi anësori  i Gremios, Everton Soares, nuk ndalon së mahnituri në Amerikën e Jugut. Ditën e…

VIDEO | Kur ngatërron futbollin me “Kung-Fu”-në, lojtari i Sao Paolos gjakos kundërshtarin

“Gjiganti” brazilian Sao Paolo është eliminuar nga faza e kualifikuese e Kupës Libertadores nga ekipi modest…

VIDEO | River Plejt nënshtron Bokën, merr fronin amerikano-jugor në Madrid

Ndeshje e çmendur dhe e paharrueshme është zhvilluar sot në Madrid mes River Plejtit dhe Boka…

Ronaldo injoron ftesën e Perez, Mesi ende në dilemë

Plani i Florentino Perez për të bashkuar Kristiano Ronaldon dhe Lionel Mesin në tribunën “vip” të…

Maradona dhe Alvesh “shfryjnë” ndaj Libertadores: Turpi më i madh!

Takimi i dytë i finalen se kupës Libertadores me shumë gjasa do të luhet në “Santiago…

Libertadores: Nga zjarri në Buenos Aires, te milionat e sheikëve?

Prej ditësh është në qendër të mendjes katrahura e Kupës Libertadores, me finalen e kthimit River-Boka…

“CONMEBOL” merr masa ekstreme, çon finalen e Libertadores jashtë Argjentinës

Institucioni qeverisës i futbollit në Amerikën e Jugut, “COMEBOL”, ka njoftuar se takimi i dytë i…

Tjetër rrezik për finalen e Libertadores, kësaj radhe nga “Donald Tramp &Co.”

“CONMEBOL” vendosi të anulonte finalen e kupës Libertadores si pasojë e gjendjes së rënduar të futbollistëve…

ZYRTARE | Kaosi vazhdon, Boka – River nuk luhet ditën e sotme

Takimi i dytë i finales së “Copa Libertadores” midis River Plejt dhe Boka Zhuniors nuk do…

Boka del kundër “CONMEBOL”: S’jemi në gjendje të luajmë

Vazhdon kaosi në Buenos Aires. Së fundmi klubi i Boka Zhuniors ka dalë më një komunikatë,…

Problemet s’kanë fund, shtyhet për të dytën herë orari i finales

Takimi i dytë i finales së Kupës Libertadores midis River Plejt dhe Boka Xhuniors pritej të…

Vogëlushi vë në shitje lodrat për “Superclassico”-n, historia ka një fund të lumtur

Tensioni në “Buenos Aires” vazhdon të rritet me kalimin e orëve. Të shtunën në stadiumin e…

Shtyrja e pashmangshme, Superclasico mund të luhet në një datë tjetër

Superclasico e shumëpritur nga thuajse i gjithë globi, nuk u luajt si pasojë e reshjeve të…

FOTO | “La Bambonera” dorëzohet para nënës natyrë, ja kushtet skandaloze të tapetit

Reshjet e shumta që mbërthyen Buenos Airesin gjatë ditës së sotme, bënë që takimi i parë…

Rrebeshi i shiut shtyn “superclassico”-n, vjen njoftimi zyrtar

Rrebeshi i shirave që kishte mbërthyer gjatë ditëve të sotme Buenos Airesin ka detyruar drejtuesit e…

VIDEO / Kushte të tmerrshme para finales, a mund të luhet kështu?

Sot në orën 21:00 do të nisë takimi i parë i finales së kupës Libertadores midis…

VIDEO | Finalja historike, stuhi e fortë në Argjentinë  

Sot në mbrëmje do të luhet një ndeshje e madhe për botën e sportit. Në finalen…

VIDEO / River Plejt shtang Gremion në Brazil, tani të gjithë sytë te Boka

River Plejti është skuadra e parë që pret një biletë për në finalen e “Copa Libertadores”.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online