FOTO | “La Bambonera” dorëzohet para nënës natyrë, ja kushtet skandaloze të tapetit

0

Reshjet e shumta që mbërthyen Buenos Airesin gjatë ditës së sotme, bënë që takimi i parë i finales së Kupës Libertadores midis Boka Xhuniors dhe River Plejt të shtyhet për ditën e nesërme. Fotot e tapetit të stadiumit të Bokës “La Bambonera” nuk lënë vend për debat.

Brenda gjashtë orësh tapeti që do të priste takimin e parë të finales është kthyer në një moçal. Madje në Argjentinë kanë frikë se nëse reshjet vazhdojnë edhe gjatë ditës së nesërme, një shtyrje e dytë do të jetë e pashmangshme.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.